Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szép nagy cerkával könnyeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép nagy cerkával könnyebb csajozni is?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

#8, #10 ez így önmagában nagyjából igaz, mármint hogy a 17-es előnyben van egy klubban a 11-essel szemben HA azonos nagyjából az "értékelésük" külsőre, szimpátiára. Hozzáteszem ebben az esetben nem a 17-es előz, hanem a 11-es hullik ki és azért marad fenn a 17-es.

Mindazonáltal egy átlagmérettel szemben már nem lesz előnye a 20-asnak sem. S nem igazán van olyan hogy két pasi mintha tükörképek lennének, mindig van köztük eltérés. Sőt láttam olyat hogy átlagos kinézetű srác, átlagnál nagyobbnak tűnő mérettel hoppon maradt egész este, miközben az átlagos kinézetű, de kommunikációban, kisugárzásban jó pasik sorban szálltak be egyik helyről a másikba.

2023. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%
Csak ha egy füzetet is viszel magaddal a szép cerka mellé, és megmutatod a csajnak milyen jól tudsz rajzolni.
2023. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Az enyém 18×4,5 centis!Amikor feláll,csak úgy duzzad és lüktet a hatalmas makkja!Nekem ez nagyon szép!Csak az a baj,hogy nem kell egy nőnek sem!
2023. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13-as


Nekem pontosan ekkora a méretem mint neked, 18 cm hosszú és 13.5 cm a kerülete. Biztosíthatlak, hogy nem nagy :D Bár még csak kb egy tucat csajjal voltam és mindegyik megjegyezte hogy egész szép, de gond nélkül tövig befért még a legkisebb alkatú lánynak is. Különösképp vastagságra nem egy világbajnok ez a méret, bár nem rossz, optimális.


Csak azért tettem fel a kérdést, mert érdekeltek a reakciók, meg hogy esetleg egy igazán vastag 18-22 centis pénisz többet nyom-e a latban ismerkedéskor.


A mién szerintem inkább csak a nagy legalsó határa, vagy átlagnál csak egy picit nagyobb.

2023. febr. 22. 12:34
 15/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is 18 centis

Kerületre 15 centis

Egyáltalán nem tűnik ajde hosszúnak meg extrém vastagnak

Picit átlag feletti de ennyi

A mende mondákkal ellentétben eddig minden csajnak bement tövig.

Nyilván nem nemiugrásból rakom be hanem kellő időt fordítunk az előjátékra ami alap.

2023. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Jóval könnyebb, tapasztalatból mondom, mert nekem van egy haverom akinek jóval kisebb mint az enyém és ő sose talál csajt magának
2023. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#13, #18 talán azért mert a nők a Férfit keresik akihez tartozik egy adott farok, nem pedig csak a két lábon járó f.szt.
2023. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nekem is szép duzzadt makku,vastag és 18 centis a peniszem!Mégsem kell egy nőnek sem!
2023. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!