Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalós szexkapcsolat fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalós szexkapcsolat fiatalabb "fiúval"? Mi a jó benne? N

Figyelt kérdés

Barátnőmnek, aki most 38 éves van egy 25 éves "barátja", akivel olyan szexkapcsolatban van, hogy a srác csak orálisan kielégíti és ennyi.

A kapcsolatuk úgy alakult, hogy ezt egész végig a srác akarta, ő mondta a barátnőmnek, hogy ő nem akar semmi mást, csak "nyalós kapcsolatot".

A barátnőm a sok mindenféle csalódása után "miért ne" alapon végül belement és bár nem nagy szenvedéllyel, de összejárnak ilyen céllal. Ő inkább a különös szituációt élvezi (bár inkább ő a vicces jelzőt használta rá) és igazából csak úgy elvan a szituációban, DE:


A férfi/fiú mit tud az ilyenben élvezni? Miért jó ez neki?


Soha egyszer sem próbálkozott be semmi mással sem. Tényleg csak nyal és annyi.


Fiatal férfiak válaszát várnám, hogy szerintetek mi lehet a hátsó szándéka a srácnak?


Köszönöm a tippeket.



2023. febr. 21. 11:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%

Puncit nyalni jó. Lehet valakinek ilyen fétise.

Bár idővel én a punciba is bedugnám, de tényleg jól esik befeküdni a combok közé vagy ha ráül az arcomra és csak nyalni és nyalni.

2023. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal értek egyet, akik szerint potenciagondok lehetnek a háttérben. A srác beéri az élménnyel, hogy erekció és behatolás nélkül is aktívan kielégít egy vonzó nőt.
2023. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 mikeXxX ***** válasza:
28%
Kicsi a pöcse vagy nem tud dugni 38 èvesen csak kène már tudnia 🤷! 43f
2023. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Oldfire ***** válasza:
100%

Elképzelhető valami szervi probléma,bár nem ismerjük a helyzet részleteit. Együtt létkor mindketten levetkőznek? Baràtnőd nem is kiváncsi a fiú " felszerelésére? Csak fekszik mint egy fadarab? Nem izgatja, hogy egy fiatalabb hapsi bukik rá? Nyugodtan kihasználhatná, hogy több élménye is legyen.

A srácnak evidens, hogy imponáló, hogy egy nála idősebb nővel bujhat ágyba. Még egy nyalakodásra is. Érdekes.valami nem ok itt.

2023. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki egyből szervi gondokra gyanakszik. Szerintem a dolog sokkal egyszerűbb ennél. A srác szereti az alárendelt helyzetet, amiben "szolga" lehet, és csak az "úrnő" élvezetéért él. Az izgalmas számára, hogy egyfajta BDSM körülményeket teremt, sőt lehet hogy plusz élmény, ha azzal is megalázzák, hogy olyan nagyon nem érdekli ő maga az "úrnőjét", tényleg csak szex tárgynak használják.

Hozzátéve, hogy ha már csak emiatt sem alakul ki érzelmi vonzalom, azt lelkileg is biztonságosabbnak élik meg mind a ketten.


Lehet hogy a farka kicsi, lehet hogy tök mindegy is, mekkora. Lehet hogy nem áll fel rendesen, de mondjuk és azt gyanítom, (a fentiekből kiindulva,) hogy a rendes klasszikus szex nem elég izgató számára, és csak ezért nem állna fel neki, vagyis lényegében lelki, és nem szervi okokból.


Mondjuk én meg tudom érteni a srácot, őszintén megvallva :D

2023. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a barátnőd, aki egyébként nem érdeklődik ezután a helyes, intelligens, fiatal srác iránt (lol), csak így veszi le a bugyiját a srácnak. Lehet a csóka úgy volt vele, hogy az, hogy kinyalhatja és elélveztetheti a nőt, még mindig jobb, mint a nagy büdös semmi.


Egy idő után nekem is az érdekes része a szexnek a csábítás lett. Maga az aktus másodlagos, és egyébként is a nő kielégítéséről szól, szóval én érteni vélem a motivációkat.

2023. febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!