Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalós szexkapcsolat fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalós szexkapcsolat fiatalabb "fiúval"? Mi a jó benne? N

Figyelt kérdés

Barátnőmnek, aki most 38 éves van egy 25 éves "barátja", akivel olyan szexkapcsolatban van, hogy a srác csak orálisan kielégíti és ennyi.

A kapcsolatuk úgy alakult, hogy ezt egész végig a srác akarta, ő mondta a barátnőmnek, hogy ő nem akar semmi mást, csak "nyalós kapcsolatot".

A barátnőm a sok mindenféle csalódása után "miért ne" alapon végül belement és bár nem nagy szenvedéllyel, de összejárnak ilyen céllal. Ő inkább a különös szituációt élvezi (bár inkább ő a vicces jelzőt használta rá) és igazából csak úgy elvan a szituációban, DE:


A férfi/fiú mit tud az ilyenben élvezni? Miért jó ez neki?


Soha egyszer sem próbálkozott be semmi mással sem. Tényleg csak nyal és annyi.


Fiatal férfiak válaszát várnám, hogy szerintetek mi lehet a hátsó szándéka a srácnak?


Köszönöm a tippeket.



2023. febr. 21. 11:20
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Csaj nem viszonoz legalább?
2023. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy hátsó szándék vezérli, lehet csak ez a fétise.
2023. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

En ha legalabb egy szopast nem kapok akkor offolnam

Egyszer egy lánnyal nekem is volt ilyen aki megigerte hogy az otodik alkalom utan kapok egy melytorkos szopast, megkapatam, aztan h a 20. Utan teljesiti a legnagyobb almom az anált es igy volt

2023. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Én is eltudnák ilyet képzelni,mert nagyon szeretek nyalni.
2023. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Én is voltam ilyen "kapcsolatban". Imádtam nyalni, kielégíteni a nőt, ő is idősebb volt.


Engem az motivált, hogy a legtöbb nő rossz a szexben, de én szerettem örömet okozni nekik. Jobb volt így.

2023. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Egy ilyen nő nekem is jó lenne…

Miért jó nekem?

Mert imádok kényeztetni.. idősebb nőt is

Írhatnak

2023. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 érdeklődő35 ***** válasza:
87%
Nekem idősebb nem volt, csak fiatalabb de imádok nyalni, élvezetet okozni
2023. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Barátnőmet annyira nem érdekli amúgy a srác, nem szeretne vele semmi komolyat sem, és igazából ez a szitu érdekessége vonzotta őt, nem a srác, és bár állítja, hogy ő nem akarja viszonozni és rendes szexet sem akar, de aztán kitudja mi lesz belőle...

Viszont az a furcsa, hogy ez már több hónapja tart és a srácnak is ez teljesen megfelelő, nem is próbálkozik. Még értem is, hogy szeret nyalni, de több hónapig csak az...??? Az azért elég furcsa.

2023. febr. 21. 11:43
 9/26 anonim ***** válasza:
19%
Ajánlhatnál engem is a barátnődnek :)
2023. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Nincs hátsó szándéka a srácnak, hanem valószínűleg szervi-, vagy pszichés okból nem áll fel neki.
2023. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!