Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalós szexkapcsolat fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalós szexkapcsolat fiatalabb "fiúval"? Mi a jó benne? N

Figyelt kérdés

Barátnőmnek, aki most 38 éves van egy 25 éves "barátja", akivel olyan szexkapcsolatban van, hogy a srác csak orálisan kielégíti és ennyi.

A kapcsolatuk úgy alakult, hogy ezt egész végig a srác akarta, ő mondta a barátnőmnek, hogy ő nem akar semmi mást, csak "nyalós kapcsolatot".

A barátnőm a sok mindenféle csalódása után "miért ne" alapon végül belement és bár nem nagy szenvedéllyel, de összejárnak ilyen céllal. Ő inkább a különös szituációt élvezi (bár inkább ő a vicces jelzőt használta rá) és igazából csak úgy elvan a szituációban, DE:


A férfi/fiú mit tud az ilyenben élvezni? Miért jó ez neki?


Soha egyszer sem próbálkozott be semmi mással sem. Tényleg csak nyal és annyi.


Fiatal férfiak válaszát várnám, hogy szerintetek mi lehet a hátsó szándéka a srácnak?


Köszönöm a tippeket.



2023. febr. 21. 11:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%

Ennek valamilyen pszichológiai oka lesz főként (ha van is szervi ok a háttérben, akkor is a pszichológia a fő mozgató).


A srác valószínűleg alárendelt szerepben akar lenni, az tetszik neki, hogy ő kielégítetlen marad (lehet, hogy nem is tudna).



Az egy másik kérdés, hogy a barátnődnek mi a jó ebben, mert a srác nyilván nem egy egészséges mentalitású férfi.

2023. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs se barátnőm, se szexkapcsolatom, de szeretnék nyalni, úgyhogy nagyon örülnék egy ilyen lehetőségnek. Persze hosszú távon nem lenne kielégítő és ha lenne lehetőség egy kapcsolatra, azt választanám, de addig is sokkal jobb lenne rendszeresen nyalni, mint maszturbálni.
2023. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nőként meg tudom érteni a barátnődet. Engem izgat a gondolat hogy egy alárendelt férfi rendszeresen csak nyaljon, jó hosszan, sok orgazmusig és ennyi, szex és mindenféle viszonzás nélkül. Nem tudom megmagyarázni miért, valszeg pszichológiai dolog de ez van, nagyon odáig lennék egy ilyen alkalmi partnerért.

25N

2023. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
#13 na akkor mindjárt fogsz kapni innen egy csomó privit 😅
2023. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

A történetben ezt a vonalat nem említettem, de így külső szemlélőként és hallomásból el tudom mondani, hogy ez a srác teljesen normális. Elég intelligens, viszonylag jól is néz ki, teljesen rendben van vele minden (ezt a furcsaságát leszámítva). Nem úgy néz ki, mint aki pszichológus segítségére szorulna.

Másrészt arról nincs tudomásom, hogy feláll-e neki, vagy nem, de ez már engem is érdekel, úgyhogy megkérdezem erről a barátnőmet.

2023. febr. 21. 13:39
 16/26 anonim ***** válasza:

Az hogy a külvilág felé mit mutat, nem minden esetben fedi fel a dolgokat. Még az egyetemen kavartam egy sráccal, aki iszonyat helyes volt, sportos, jó tanuló, egy lovag lényegében. De olyan beteg perverziói voltak az ágyban hogy az agyam eldodtam. Nem néztem volna ki belőle. Valószínűleg ha nem neten ismerkedünk meg kifejezetten rögzített célokkal, nem ő lett volna az akinél bepróbálkozok ezekkel dolgokkal

#13-as voltam.

2023. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Egyébként pont azért gyanús, mert normális, intelligens és jól néz ki. Simán megtehetné, hogy bárkivel összejöjjön rendesen.


Akkor miért kielégítő ez a számára? (Bár a sok válaszból és privátból rájöttem már, hogy nagyobb az Isten állatkertje, mint azt elsőre gondoltam volna, szóval már el tudom hinni, hogy ez tényleg csak simán tetszhet neki.)

2023. febr. 21. 13:48
 18/26 anonim ***** válasza:
13as vagyok: szerintem nem kell mindig magyarázatot keresni. Ennél vannak sokkal betegebb dolgok, mint ahogy Te is mondtad, nagy az Isten állatkertje. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nőkből is van olyan akit az izgat, hogy leszophassa a pasit de lefekudni nem akar velük. Ízlések és pofonok.
2023. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Voltak ilyen kapcsolataim mert nagyon szeretek nyalni. Izgat, szivesen teszem.
2023. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyébként gyakorlásnak is jó lehet. :D
2023. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!