Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi kapcsolatban miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatban miért alap, hogy a nő szopjon, de a srác ne nyaljon?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 09:18
1 2
 11/19 mikeXxX ***** válasza:
15%
Azèrt mert te nyomorult emberekkel csinálsz valamit nem a világ a hibás 🤷!
2023. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem alap az ilyesmi. Ha valakivel együtt vagyok akkor alap az orális kenyeztetés viszonzottan. (Nyilván nem kell erőltetni ha valamelyik fél nem akarja.)


F

2023. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, hogy az fér bele egy alkalmiba és egy kapcsolatba is, ami mindkét félnek oké.

Nekem nőként például fontos, hogy ne csak dugásból álljon az egész, hanem fordítsunk időt a kölcsönös, változatos előjátékra.

Legjobb barátnőm viszont kicsit furább. Alkalmiban ő nem kér orált, de ad. Neki ahhoz komolyabb kapcsolat kell.

2023. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akár alkalmi, akár nem, semmi sem "alap", az történik amit a felek megbeszélnek. Ha valaki önző módon áll hozzá a dolgokhoz azzal nem dugsz és kész - van választási lehetőséged.
2023. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szopás is alap meg a nyalás is ma már, de egyének azt csinálnak amit akarnak, semmi nem kötelező, max. ne felel meg valaki a mai szexuális igényeknek, de keresse meg mindenki a neki való párt.
2023. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányoknak idő kell-bizalom ahhoz,hogy akarják. Èn is így vagyok vele. Ha jobban megismerem akkor igènylem,egyèbkènt nem viszont èn szívesen csinálom neki akár első alkalommal is.
2023. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Számomra férfiként a nyalás alapnak számít. :D
2023. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Nem alap, legfeljebb a kérdezők között volt gyakoribb ez a felfogás.

Én szívesen adok orált és nem várom viszont el, de inkább az a tapasztalatom, hogy szívesebben adják, viszont szintúgy nem várják viszont el.

Volt olyan aki azt mondta "ha ragaszkodom hozzá" akkor viszonozhatom.


Azonban itt nem arról van szó, hogy ne csinálnám jól, mert még el se jutottunk odáig amikor erről szó volt. Aki pedig csalódott bennem az is pozitívan..

Amit el tudok képzelni az az, hogy eddig minden partnerem megdícsérte milyen szép a lompos;

Ellenben viszont nem vagyok egy rendkívül sármos, izmos férfi -igénytelen sem.

Talán a külső megjelenés is tesz a lantba hogy ki mit ad-kap szívesen?

2023. márc. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18-as

26/F

2023. márc. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!