Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha valakivel összejöttök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha valakivel összejöttök, tartós, komoly kapcsolatra, vagy lazábbra, alap elvárásnak tekintitek, hogy a párotok kielégítsen titeket?

Figyelt kérdés
Én régen nem sérelmeztem, ha nem érdekelte egyáltalán az illetőt, hogy nekem hogy jó (hogy jó annyira, hogy orgazmusom legyen), és most már nagyon szégyellem. Ma már máshogy tennék. Szívesen meghallgatom, mások mennyire vagy mennyire nem megalkuvóak.
2022. szept. 23. 23:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy alap. Eszembe nem jutna egy olyan szexkapcsolatban, vagy bármilyen kapcsolatban benne maradni, ahol nem elégülök ki és nincs orgazmusom (wtf? soha meg sem fordult a fejedben, hogy ez így nagyon nincs rendben??). Mivel én magam is odaadó vagyok az ágyban és fontos a partner élvezete, ezt visszafelé is elvárom.
2022. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem, ezek szerint kb hat éve még nem fordult meg a fejemben. Vagy ha meg is fordult, elhallgattattam ezeket a hangokat. Lehet, te csak feleannyi idős vagy mint én, és mégis sokkal inkább előttem jársz az úton, felnézek rád. Én is fejlődni akarok.
2022. szept. 23. 23:53
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de édes vagy, köszönöm 😊

Nem önzőnek kell lenni, de amit nyújt az ember, azt el is várhatja. Szexualitás terén meg főleg, amit nem élvezünk, azt nem csináljuk, és kész.

Az orgazmusról meg ne mondj le, mert lehet nélküle élni, csak nem érdemes ;)

2022. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Össze se jössz vele kapcsolatra ha az ágyban különböznek az igények, vagy csak önző pöts a fickó.
2022. szept. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is alap lenne ez, de a környezetemben rengeteg nő megalkuvó (és volt, hogy én is az voltam, igaz, nem hosszútávon), úgyhogy nem vagy ezzel egyedül. Ezt utólag kár szégyellni, de innentől figyelj rá, hogy csak olyan kapcsolatba menj bele, ami kölcsönösen kielégítő. Egyébként meg akinek magától nem jut eszébe, hogy neked is jó legyen, az egy önző p#cs, akire felesleges időt pazarolni. Nem neked kellene ezt”kiharcolnod”. Úgyhogy én a párválasztásodon is elgondolkodnék.
2022. szept. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Igen alapelvaras

Alap h mindentegtegyen az en elvezetemert ahogy en is az oveert.

Mashogy mem mukodik

2022. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is voltak ilyen kapcsolataim, de én volt hogy szóvátettem mit szeretnék, de akkor se volt változás. Nehéz, de ott kell hagyni ezeket a kapcdolatokat ahol ennyire nem figyelnek rád.
2022. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ma már alap. Kamaszként az első kapcsolatokban nem volt az, mert azt hittem velem van a baj hogy nem tudok elmenni a barátom által. De négy évig egy orgazmus mentes kapcsolatba lenni baromi lohasztó. Szóval ma már nem lennék ebben benne, pláne mert volt már azóta orgazmusom férfiakkal így tudok, hogy nem lehetetlen.
2022. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy alapelvárás. Ha öröm nélkül csinálnám akkor csak egy "kötelesség", és nyűg lenne, ami igen hamar lecsökkentené az aktusok számát végül 0ra. Mivel már megtanultam mit hogyan szeretek, így természetesen a kapcsolat elején segítek a férfinak, de aki nem partner ebben, nem érdekli azzal nem lesz kapcsolat.
2022. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Természetesen :). Soha fel sem merült bennem hogy a szex az egy olyan dolog, amit én nem élvezek, hanem el kell tűrnöm más élvezete miatt. Mivel nekem fontos hogy a másik élvezze a velem való szexet, így magától értetődő, hogy a másiknak meg az én élvezetem fontos. Ha ez nincs így, minek a szex? Gyereket nem akarok, tehát logikus, hogy az élvezet miatt csinálom.
2022. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!