Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha valakivel összejöttök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha valakivel összejöttök, tartós, komoly kapcsolatra, vagy lazábbra, alap elvárásnak tekintitek, hogy a párotok kielégítsen titeket?

Figyelt kérdés
Én régen nem sérelmeztem, ha nem érdekelte egyáltalán az illetőt, hogy nekem hogy jó (hogy jó annyira, hogy orgazmusom legyen), és most már nagyon szégyellem. Ma már máshogy tennék. Szívesen meghallgatom, mások mennyire vagy mennyire nem megalkuvóak.
2022. szept. 23. 23:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Alap h mindentegtegyen az en elvezetemert ahogy en is az oveert."

Én a kettőt szétválasztom, azon az alapon, hogy egy férfi valószínűleg a ki-be járatástól el fog élvezni, míg egy nő orgazmusát elérni tudtom szerint nehezebb, melósabb. Nem gondolom, hogy a (férfi) partnered élvezetéért feltétlenül szükség van arra a kézi vagy orális ingerlésre, amire a nők nagy %-ánál viszont igen. Persze szeretetből én is megteszem. De a férfinek valószínűleg akkor is ugyanakkora öröm az orgazmus, ha nincsenek ezek a pluszok, rásegítések. Vagy én gondolom rosszul, és egy sima aktus csak simán jó, de ha leszopod és úgy élvez el, az kétszer annyira jó? Nem tudom.

7-es: "Sajnos nekem is voltak ilyen kapcsolataim, de én volt hogy szóvátettem mit szeretnék, de akkor se volt változás. Nehéz, de ott kell hagyni ezeket a kapcdolatokat ahol ennyire nem figyelnek rád." A módja és az időpontja érdekel a szóvátevésnek. Az életszerű, hogy még az ágybakerülés előtt rákérdezel, hogy meg fogja-e tenni, érdekli a kielégülésed, van-e fogalma a csikló létezéséről? Vagy akkor teszed szóvá, amikor látod az előjáték alatt, hogy arra készül, hogy ő élvezzen el először (vagy egyedüliként, ezt akkor még gondolom, nem tudhatod)? Mert ugye az szerintem nem sokszor történik meg, velem se alkalmiban, se szeretetkapcsolatban nem igazán történt meg, hogy a férfi elélvez, majd lelohadva még nekiáll engem kielégíteni. Nem nagyon van ilyen, akkor már egy férfi pihenni akar, ha meg ekkor jeleztem az igényemet, nyűgösködés következett. Tudom, rosszul választottam partnereket. Ezért szeretnék fejlődni, és ötleteket várok, ki hogyan csinálja sikeresebben, mint én.

2022. szept. 24. 09:24
 12/24 A kérdező kommentje:
Örülök azoknak a válaszoknak, miszerint valaki az örömért csinálja, fontos neki az orgazmus. Engem egy fb-csoportban hasonló felvetésem miatt ért már kritika, miszerint rég baj, ha az orgazmushajszolás a cél egy szex alkalmával. Szóval lehet, hogy vannak olyan nők (vagy férfiak), akik nem az orgazmusukért szexelnek. Ti többiek, miért szexeltek, az orgazmus eléréséért (a magadéért, nyilván nem a másikéért), vagy mi miatt?
2022. szept. 24. 09:27
 13/24 anonim ***** válasza:

"Mert ugye az szerintem nem sokszor történik meg, velem se alkalmiban, se szeretetkapcsolatban nem igazán történt meg, hogy a férfi elélvez, majd lelohadva még nekiáll engem kielégíteni. Nem nagyon van ilyen, akkor már egy férfi pihenni akar, ha meg ekkor jeleztem az igényemet, nyűgösködés következett."


Akkor jelezd előtte. Ha te nyalástól mész el akkor kérd hogy nyaljon. Neked kell mondani mit szeretnél, nem gondolatolvasó. Ha azután se érdekli hogy szólsz, akkor meg gondolom világos hogy ez egy egyoldalú aktus, folytatást nem igen érdemel a pasas.

2022. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm. Minden szavad igaz. Az alap felvetés az, amit a nyitóban is írtam, én vagyok annyira megalkuvó, hogy sokáig föl se tűnt, hogy nem oké, ha engem, a nőt nem elégítik ki. Amikor meg föltűnt, akkor évekig elhúztam egy kapcsolatot úgy, hogy jeleztem az igényeim, nem történt változás, benne maradtam. Már nem szeretnék évekig benne maradni egy ilyenben, ha jól értem, te egy perc alatt lépsz ki méltatlan helyzetekből. Nagy vagy.
2022. szept. 24. 09:34
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa aki nem az örömért csinálja. Akkor gyereket akar? Vagy csak azért csinálja hogy túl legyen rajta? Mert prostiknál oké, a pénzért. Na de itt kapcsolatról van szó.
2022. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Elég furcsa a stílusod kérdező. Mintha sértődött lennél. Minden oké?
2022. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16

Inkább cinikusnak mondanám a kérdezőt. Valóban furcsán áll a témához, na de majd most itt a gyakorin megtanulta hogy "jé a nő is élvezetből szexszel".

2022. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy sértődött vagyok, lehet, hogy cinikus, igen. Te kire nézve érzel sértődöttnek?
2022. szept. 24. 09:39
 19/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én ugyan férfi vagyok, így csak a másik szemszögből tudok nyilatkozni. De volt pár kapcsolatom, így azt hiszem releváns tapasztalattal rendelkezem. A jó szex alapja a jó kapcsolatnak, gondolom ezt magyarázni se kell. De mi a jó szex? Ugye ez mindenkinek szubjektív. Éppen ezért alapvető fontosságú a kommunikáció. Ha a sült galambot várja az ember, akkor megette a fene. Nekem azok a kapcsolataim voltak igazán jók, ahol a csaj is fel tudott annyira oldódni, hogy lazán vettük a szexet, ismerte a testét, ezáltal tudott nekem is némi segítséget nyújtani. Ahány nő annyi féle élvezet. Ahol besavanyodott, zárkózott volt a nő, ott igen hamar alábbhagyott a kezdeti tűz. A tengericsillag póz sem épp vágykeltő. Szóval én azt javaslom ne szégyelld megmondani mit hogyan akarsz, abból ért a férfi. Hosszútávon csak az élvezetes szex lesz a nyerő, nem az unalmas, fapofával elviselem típus. Azzal én már nem is kezdenek kapcsolatot.

2022. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19-es, én nem gondolom, hogy most már ne jelezném, hogy számomra ez alapelvárás. Na jó, most nem, mert most egyáltalán nem szexelek, nem is keresek senkit, se szexre, se romantikus kapcsolatra. Segítséget nyújtani én is tudnék a partneremnek, tudom, hogy jó nekem. Az érdekel, mások mit csinálnak ügyesebben, mint én, másnak hogy nem volt annyi megalázó, méltatlan tapasztalata, mint nekem. Mikor jó jelezni, hogy "elvárom, hogy kielégíts, a szex a kölcsönös örömszerzésről szól". Sok kérdést tettem föl már ebben a témában itt és máshol is.
2022. szept. 24. 09:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!