Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha valakivel összejöttök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha valakivel összejöttök, tartós, komoly kapcsolatra, vagy lazábbra, alap elvárásnak tekintitek, hogy a párotok kielégítsen titeket?

Figyelt kérdés
Én régen nem sérelmeztem, ha nem érdekelte egyáltalán az illetőt, hogy nekem hogy jó (hogy jó annyira, hogy orgazmusom legyen), és most már nagyon szégyellem. Ma már máshogy tennék. Szívesen meghallgatom, mások mennyire vagy mennyire nem megalkuvóak.
2022. szept. 23. 23:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Mint pl:

Természetes igény a nő részéről, hogy ő is szeretne orgazmushoz jutni a szex alkalmával?

A nők a szex során elvárják, hogy kielégítsék őket?


Fontos a szexben a kielégülés?

Mi az, ami egy párkapcsolatban elvárás lehet a másiktól? Mit vártok (el) tőle?

A nők többségének csiklóorgazmusa van. Miért állítja a gyakorin a legtöbb férfi, hogy a nők mindegyike, akinek a hüvelyébe ő behatolt, elélvezett?

Szexualitás » Egyéb kérdések

2022. szept. 24. 09:58
 22/24 anonim ***** válasza:

19-es kommentelő vagyok.


Erre a kérdésedre válaszolnék akkor: "Mikor jó jelezni, hogy "elvárom, hogy kielégíts, a szex a kölcsönös örömszerzésről szól"."


Nálunk ez mindig úgy történt hogy nyilván én is elkezdem a csajt simogatni, csókolni, szép lassan a csiklójához érni. Tehát adta magát a helyzet mindig. Olyankor a bátrabbak szóltak hogyan csináljam. Volt aki jelezte utána hogy mostmár tegyem be, igaz ő úgy is el tudott élvezni. Aktus alatt is lehet és szerintem célszerű is kommunikálni. "Váltsunk pózt", "nekem most így esne jól". Később szex után is simán meg lehet beszélni ezeket, hogy mondjuk legközelebb próbáljuk ki ezt vagy azt. Bocsi ha félreértettelek, de tényleg nem értem egyes nők miért kerítenek ekkora feneket a dolognak. Simán el lehet mondani mit akarsz.

2022. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ezek amiket a 21-es kommentben bemásoltál, miért számítanak neked? Ha te nő vagy, neked kell tudnod számodra mennyire fontos. Más nő vagy férfi véleménye ebben miért számít? Mostmár tényleg nem értelek, szóval lehet nem tudok segíteni neked ebben. 19-es voltam.
2022. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Ha valamiben nem vagyok biztos, visszaigazolásokat akarok kapni, így, hogy "ugye én gondolom jó, ugye, ugye, ugye?" Szerintem ezért kérdezgetek embereket, mert sokan mondják (itt pl mindenki), hogy igen, jogos igény, a velem háló férfiak viszont sokszor ezt nem így gondolták, ez összezavar.

Igen, lehet, hogy nem tudsz segíteni, mert az ügyben nem tudsz semmit mondani, mert veled ilyen soha nem történt, hogy mit és mikor jó lépni olyankor, ha valaki meg se közelíti a csiklómat? Bár a múltra nézve tényleg mindegy, mert azokat a helyzeteket, mikor úgy csináltam, mint akinek ez rendben van (oka: megfelelési kényszer), már nem tudom visszahozni, a jövőben pedig úgy gondolom, hogy szólni fogok.

Te is azt írod: a bátrabbak. Ezek szerint mégis találkoztál olyan nővel, aki ha nem is annyira, mint én, de kevésbé bátran jelzi az igényeit. Vagy aki csak szex után mert szólni neked is.

Nem érted, miért kerítenek egyes nők ekkora feneket a dolognak. Én szerintem azért, mert senki nem tanított meg arra, hogy az én igényeim ugyanolyan fontosak, mint a partneremé és jelezni is lehet. Tudom, mindez most már az én felelősségem. Én szerintem azért kerítek neki ekkora feneket, mert az is járt rossz tapasztalatokkal, mikor már értékeltem magam annyira, hogy jeleztem. Ahogy írtam is egy korábbi kommentemben, ez nyűgösködést váltott ki a másik emberből.

És most már szívesen várom azoknak a nőknek is a válaszait is, akiknek ez hozzám hasonlóan problémát okoz(ott).

2022. szept. 24. 10:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!