Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi kapcsolatban miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatban miért alap, hogy a nő szopjon, de a srác ne nyaljon?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Te normális vagy, mirol beszélsz? Te valami barlangban élsz?
2023. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha akar szopik, ha nem, nem.
2023. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem. Csak nem olvassátok itt a kérdéseket? A nő szopjon ha kell ha nem, de nyalakodásról hallani sem akarnak, mert fertőzést lehet össze szedni.
2023. febr. 20. 09:26
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem alap.

Megegyezés kérdése.

2023. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Suetonius ***** válasza:
Nekem kalandozós koromban nem okozott gondot. Szerettem/Szeretek nyalni.
2023. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Na linkelj már pár ilyen kérdést, mert igaz hogy kettős mérce van az oldalon, csakhogy a nők javára.
2023. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira értem a dolgot, de többször is volt már velem alkalminál, hogy a lány lelkesen, sokáig szopott, aztán amikor viszonoztam volna, azt mondta, hogy inkább dugjunk.


Szóval sztem ez valamennyire női lelki dolog is lehet, hogy alkalmiban nem annyira igénylik, vagy szeretik, ha egy idegen pasi nyalja őket...

2023. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg egyszerűbb és természetesebb felhúzni egy óvszert, mint beszerezni ilyen nyalófóliát és azt használni. Én biztos nem mondanék le a szopásról csak azért, mert a pasi nem akar nyalni. A nyalás amúgy sem a kedvencem, de szopás nélkül alkalmit el se tudnék képzelni.
2023. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem alkalminál mindig engedték, még fizetős csaj is, és nagyon hálás volt érte hogy megnyalogattam.
2023. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor mi kivételek vagyunk.

Mikor ismerkedtem a párommal, csak alkami kapcsolatnak indult.

Én előbb felajánlottam neki hogy kinya*lom de valamiért nem mert belemenni ebbe.Kicsit félénk volt.

Viszont ahogy megengedte meg is szerette és azóta is rendszeresen csinálom neki. :)


Nem tudom sok férfi miért idegenkedik/undorodik a ny*lástól.

Szerintem rohadt jó és izgató egy nőt így kényeztetni.

Úgyhogy ne keseredj el, biztos lesz olyan is aki előbb kiny*l minthogy elvárja hogy lesz*pd. ;)

2023. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!