Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt ma reggel szex, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ma reggel szex, és milyen volt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 07:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt, pontosabban az most már tegnap reggel technikailag és jó volt, csak megint túl rövid ideig tartott. Vagy nem volt elég erős, bőven maradt még bennem igény még még mégre, de ez a szüzességem elvesztése óta mindig is így volt, vagyis szinte mindig! Pont a mostanival volt kétszer-háromszor, amikor én mondtam azt, hogy na, most már elég! :) Bár azért bő négy év alatt két-három alkalom nem túl jó arány...
2023. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagypénteken este volt.


Túl jól sikerült. Hatalmas orgazmusom lett a hosszas kihagyástól - ugyanazzal a partnerrel.


Sajnos még aznap este valamiért nem tudtam aludni. (Ott aludtam a páromnál. Nagyon járt az agyam, hogyan tovább.)


Most már majdnem egyenesbe jönne az életem, de mindig vannak olyanok a közelemben, akiknek nem kellene.

2023. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!