Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb ha magamra koncentrálo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb ha magamra koncentrálok és jönni fog minden magától?

Figyelt kérdés
Jövőhéttől elkezdek járni edzőterembe, bőrápolok stb stb hogy jól nézzek ki. Aztán csak spontán jön valami mint ahogy másoknak szokott. Legalábbis a környezetemben mindig azt láttam hogy puff és együtt is vannak emberek, nekem ez soha nem ment, nemigen szoktak észrevenni. Munkahelyemen is max azért lehetek "kedvelt" mert apám közkedvelt és én a fia vagyok.
2023. febr. 17. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Talán... a bicepszre önmagában nem jönnek a csajok, de ha némi önbizalmat tudsz magadba applikálni az által hogy sportosabbnak érzed magad az hasznos lehet. S legalább emberek között leszel akikkel kommunikálni tudsz.

Meg a sport amúgy is egészséges, szóval hajrá! :)

2023. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jah, még nagyobb lenne ha nem lennének a tikkjeim 4 éves korom óta.
2023. febr. 17. 23:31
 13/15 A kérdező kommentje:
Plusz könnyen összerezzenek apróságoktól mert fos az idegrendszerem, az ilyen valaki könnyen lesz céltábla..
2023. febr. 17. 23:33
 14/15 A kérdező kommentje:
Szóval ENNYIT az önbizalomról és önértékelésről.
2023. febr. 17. 23:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az edzés nem segített, hiába gyúrtam ki magam. Nem jöttek a dolgok maguktól, nem történt meg velem, ami másokkal, hogy bumm és már van is nője.
2023. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!