Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérjekoncentrátumot...

Melyik fehérjekoncentrátumot érdemes manapság venni, amelyik ár/érték arányban a legjobb, és magas a fehérje%?

Figyelt kérdés

hús-származék ne legyen, szóval akkor szója, tejsavó, gondolom.

ha lehet, inkább lassú felszívódású legyen vagy egy mix.

nem tömegnövelés a cél, csak egy általános fehérjebevitel folyamatos edzések mellett.


kösz


csak ránéztem egyre, és tényleg itt tartunk már az árakkal vagy ez a márkanév miatt kerül ennyibe? igaz, 10 éve vettem ilyesmit, de ez meglepett most.


[link]



2022. febr. 19. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Ez pont egy túlárazott fehérje, de hát sciteces, plusz a shopbuilder oldaláról rendelhető. Ne lepődj meg. De egyébként ja, mivel már minden második ember lejár a konditerembe csigákat húzogatni, és hát természetesen két hét edzés után több tízezer forint értékben bevásárolnak tápkiegészítőkből (hiszen azok nélkül nincs kigyúrtság, pláne nem kezdőként), ezért az egekben vannak a termékek árai.

Egyébként tök mindegy, hogy milyen fehérjét vásárolsz. Azt vedd, amelyik a legolcsóbb, a legfinomabb, és amelyik nem egy névnélküli cégtől származik, hanem valami nagyobbtól. Tulajdonképpen mindegyik forgalmazó termékében ugyanaz a tejsavó, ugyanaz a szója, ugyanaz a borsó, ugyanaz a rizs lesz, úgyhogy ne gondold ezt túl.

Tessék, kapásból:

[link]

2022. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kösz, nekem triatlonhoz, úszáshoz kellene, azaz nem a tömegnövelés a cél.


jó amit linkeltél, ahogy nézem, kb fele áron van, de gyors felszívódású. ez mindegy? nem akarom túlgondolni, egyetértünk, na csak h mégse fogjak nagyon mellé.

ha van még pár ajánlatod, szívesen látnám.


azt mondod, amit linkeltél, nem sokban különbözik pl ettől, csak ismét a márkanevet fizetjük?

[link]

2022. febr. 19. 12:26
 3/4 anonim válasza:

A 7000 Ft/kg környéki ár miért lenne túlárazott? Ez egy teljesen normál ár, sőt már-már olcsó.

Nem olyan sok van ennél olcsóbban. Az 5500 meg sehogy sem kb a fele a 7000-nek.

A nutriversumra ha rákeresel, itt ezen az oldalon inkább azt írják, hogy gusztustalan az íze.

Én a Gymbeam-től rendelek, az ízével is meg vagyok elégedve, és ezt találtam ár-érték arányban a legjobbnak. De az ízzel bármikor lehet vitatkozni, mivel nem vagyunk egyformák.

2022. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen, sajnos rég volt már, amikor az 5kg-os kiszerelést adta az ürge nekem egy 10-esért, pedig scitec volt, csak hát netto nagykeráron sikerült hozzájutni. de gondolom, ma már a netto nagykerár is magasabb ennél. ilyenkor döbbenek rá az inflációra ...
2022. febr. 26. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!