Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb ha magamra koncentrálo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb ha magamra koncentrálok és jönni fog minden magától?

Figyelt kérdés
Jövőhéttől elkezdek járni edzőterembe, bőrápolok stb stb hogy jól nézzek ki. Aztán csak spontán jön valami mint ahogy másoknak szokott. Legalábbis a környezetemben mindig azt láttam hogy puff és együtt is vannak emberek, nekem ez soha nem ment, nemigen szoktak észrevenni. Munkahelyemen is max azért lehetek "kedvelt" mert apám közkedvelt és én a fia vagyok.
2023. febr. 17. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen
2023. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Addig is csinálom fizetőssel míg nincs más, legalább tanít valamit.
2023. febr. 17. 22:21
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Én is így vagyok. Gondoltam rá, hogy elkezdek edzeni, hátha egy kis izom,

vagy jó alak miatt jobban észrevesznek, de aztán rájöttem, hogy nem az izmaimba kell hogy beleszeressen egy lány.


Engem azért bírnak, mert mindenkinek megoldom a tanulási gondjait, de úgy nem érdeklődik senki sem. Tudom, ez inkább az én hibám, mert amúgy is keveset járok közösségbe.


Mindezek felett nem görcsölök rá. Úgy gondolom, ha kicsit nyitottabba válik az ember, akkor nem számít, hogy hány kockája van.


Volt egy osztálytársam, talán neki lett először barátnője az osztályban, pedig nem volt egy kigyúrt, kockahasú fazon. A szakításuk után nem sokkal már megint volt csaja. Ráadasul olyan lány, akiről nem is gondolná az ember, hogy bejönnek egymásnak. Nem gazdagék gyereke, nem doki apuka fia, átlagos srác. Néha kicsit túlzásba is viszi magát.


Szóval nem tudni mitől függ.

2023. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy, akkor így megy. Ha férfi, akkor nem.
2023. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mégis csöpögnek ha valaki jól nézz ki hogy "jujjj de helyes", aztán onnantól a hapsi sz'ra sem büdös nekik.
2023. febr. 17. 22:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj bele valamilyen edzesformaba, nem csak az izmok miatt, hanem mert ad egy egeszseges onbizalmat. Talasztalatbol mondom.
2023. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Legjobb ha szakember segitségét kéred, mert rajtad a prostik sem segítettek.


Én segítenék, de hetero vagyok és nem pszichológus.

Nagyobbik 'baj' , hogy férfi vagyok.

2023. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg semmi értelme a szakembernek, nekem sohan em tudott segíteni.
2023. febr. 17. 23:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Talán azért mert sunyi voltál, és nekik sem mondtad el őszintén incelséged lényegét
2023. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert csak ostobaságokat tudott mondani minthogy nézzem meg az alkonyatott hogy tanuljak az emberi kapcsolatokból, meg hogy kamaszkorban milyen "fontos" a szerelem, a picsa észre sem vette hogy felkavarnak a hülyei kérdései.
2023. febr. 17. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!