Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy 20 éves fiú még szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 20 éves fiú még szűz?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 10:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
#18as, én nem is azt mondtam, hogy rossz lenne egy szűzzel. Csak tudod arra próbáltam utalni, hogy sok csaj nem elég vállalkozó szellemű az ágyban ahhoz, hogy vállalják azt, hogy tanítgatnak egy szűz fiút az ágyban. Nekem is jó volt az első szex, a lány is élvezte, de sokmindent még nem tudtam, hogy kell csinálni. De abszolút nem is várom el a nőktől, hogy mindegyikőjük olyan legyen, hogy hajladnó legyen tanítani. És empátiával gondolok azokra a lányokra, akik nem vállalják ezt, mert tényleg, ha gátlásos az ember, nem tud egyszerűen feloldódni olyan fiúval aki szintén nem tudja, mit kell csinálni. Ezért preferálják a tapasztaltat. Ez nem a szex minőségét befolyásolja feltétlenül.
2023. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész sehova akkor nem fogsz.
2023. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
#19 es egyet értek veled. Kérdező, sajnos a válaszaidból lejött, hogy egy büdös csicska vagy. Nem vagy hajlandó magadon változtatni. A normális tanácsokat is agresszívan és visszautasítóan fogadod. Örök szűzességre ítéled magad ezzel a hozzá állással, de te dolgod, csak nem értem, akkor minek írtad ki a kérdést.
2023. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

" is: a rinyálás gáz, és ezért vagy szűz"


Te már csak tudod okoska.... a lottószámokat is mondd már meg

2023. febr. 17. 11:58
 25/33 A kérdező kommentje:
Büdös csicska aki téged a világra hozott... az a büdös csicska nem én
2023. febr. 17. 12:01
 26/33 anonim ***** válasza:
Ha örökre be akarsz zárkózni és leszarod a dolgokat, minek írtad ki a kérdést, hogy gáz-e hogy szűz vagy, mit érdekel akkor téged, ha semmin nem akarsz változtatni és ki sem akarsz mozdulni? :D
2023. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus gamma incel vagy
2023. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
36%
Ne mond meg hogy szűz vagy. Aztán úgy is kialakul. 🙂
2023. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez a kérdező akárhogy is próbalkozik nem fog összejönni neki semmi amég ilyen idióta. Persze lehrt csak trollkodik.
2023. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem, én 21 évesen vesztettem el a szüzességem, mégsem maradtam le semmiről. Te sem fogsz.
2023. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!