Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy 20 éves fiú még szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 20 éves fiú még szűz?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 10:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Inkább kincs lenne. Nem 1 kiélt kis gagyiság.
2023. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

#1

Akkor is kincs ha azért szűz mert nem tud barátnőt szerezni? Senki nem akar vele összejönni

2023. febr. 17. 10:23
 3/33 anonim ***** válasza:
64%

Én is pont így vagyok. Kicsit későn érő típus vagyok, de a nagyobb gond, hogy nem járok bulikba. Nem vagyok egy otthonülő fajta, dolgozok is, tanulok is, de nekem ezek a mai "bulik" nem bejövősek.

De nem tartom nagy gondnak, majd úgy is összehoz az élet valakivel. Nem kell ezen görcsölni, mert annál nehezebb lesz.


20f

2023. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%

#2

Akkor is. Nem szabad, így hozzáállni, egyszerűen még nem talált igazi párt, előbb utóbb úgyis rátaláll.. nem szabad rágörcsölni.

A nőkben sem valami előnyös hogy kislányként kezdik a szexet, akár 12 évesen. Én olyankor még játszottam és amikor megakart csókolni 1 fiú akkor undorodtam.

Szóval szerintem nem gáz, aki annak tartja inkább az, mert menőznek, húsra mennek, tudom milyenek általában az emberek, fiatalok.

Biztos talál olyan barátnőt akivel 1 hullámhosszon lesz.

Én mondjuk örültem volna ha a szüzességem az igazival vesztem el, a mostani párommal. És nem kellett volna másokkal elbaltázott kapcsolatba keveredni.

2023. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Suetonius ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat, hasonló életszakasszal: azért "nem akarnak veled összejönni" mert nem magadra figyelsz.

Próbálj meg magadra figyelni, találj hobbit, stílust és ne állandóan azt keresd, hogy ki mikor jöhetne veled össze. 31/F

2023. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Te gáznak érzed, másokat meg nem érdekel. A nőknél sem ez a legfontosabb szempont akikkel ismerkedsz. A szimpátia, vonzalom, bizalom, vágy megteremtése szempontjából totálisan lényegtelen hogy szűz vagy-e 20 évesen vagy sem. Vetkőzd le a szorongásaidat és (normálisan!) légy kezdeményező.
2023. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
szerintem 30 évesen is szűz leszek hacsak nem történik valami csoda
2023. febr. 17. 11:14
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évesen vesztettem el a szüzességem a feleségemmel. Nem volt ciki, nem szeretett emiatt kevésbé a feleségem. 34F
2023. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Gáznak nem gáz és szégyennek sem szégyen, viszont abszolút nem előny. A nők többsége nem feküdne le szűz férfival és nem azért mert ez egy bélyeg és gáznak tartják, hanem mert nem akarnak elsők lenni valakinek. Én 21 éves koromig szűz voltam és rá kellett jönnöm, hogy ha a nők többsége vissza utasít engem amikor megtudják, hogy szűz vagyok, még az olyanok is, akik reménykedtek benne, hogy összejöhetnek velem, mert nagyon tetszettem nekik, akkor nem a nők többségével, hanem velem van a probléma, bennem van a hiba, amin változtatnom kell. Volt egy lány akivel volt köztünk csók meg minden, amitől nagyon boldog volt és bevallotta hogy mennyire tetszettem neki végig és mennyire remélte, hogy több lehet köztünk barátságnál. Viszont mikor megtudta pár nap után, hogy szűz vagyok, elmondta hogy ez neki vissza tartó tényező, és normálisan megmondta, hogy nem az a baja, hogy most kezdem, hanem lényegében nehezen tudja magát elengedni szex közben, ezért jóval könnyebb neki olyan pasival, akinek már van tapasztalata és nem kell mondani neki egy szót se, hogy mit hogy csináljon. Illetve félt attól, hogy milyen első élményt okoz a másikban. És a legtöbb nő ugyan ezt mondja, ha megkérdezed, miért nem akar szűz pasival lefeküdni. Megértettem és elfogadtam, hogy én férfi vagyok és férfiként a nők szemében más jelenti az értéket, mint fordított esetben. (Mert egy srácot a legtöbb esetben nem zavarja, ha a nő szűz)


Ezek után amit én csináltam az az, hogy elfogadtam, hogy hibáztam azzal, hogy nem veszítettem el korábban a szűzességemet, pedig lett volna rá lehetőségem. Nem akartam átcsapni másik szélsőségbe, aki meg össze vissza szexelne, azt viszont elismertem, hogy szükségem van arra, hogy tapasztalatot szerezzek, az önbecsülésem miatt is, illetve amiatt is, hogy máskor ne essek bele ugyan abba a hibába mint előtte. Találtam egy lányt, akivel összejártam többször is szexelni, kitapasztaltam vele a dolgokat, aztán utána volt még két lány akivel lefeküdtem nem sokkal utána. És őszintén el tudom mondani, hogy valóban sokat számít az, hogy szűz vagy-e szexnél vagy sem. Mert az első alkalom még olyan furcsa és nem mennek olyan könnyen a dolgok. viszont így hogy már be volt gyakorolva a dolog és nem voltam szűz, hiába volt új a lány, teljesen jól ment minden. Szóval abszolút megérte, sokkal boldogabb is vagyok azóta.


Emellett meg ha nem hiszel magadban, próbáld meg fejleszteni magad, fejleszteni a karriered és a tested, menj el edzeni, csinálj valami sportot és tűzz ki célokat magadnak, szociálisan meg próbálj meg fejlődni, próbáld meg fejleszteni a szociális készségeidet és tanulj önismeretet. Ezek a legfontosabb dolgok.

2023. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
26%

Persze az a legjobb ha a férfi szétszorja magjait. Minden nő arra gerjed ha előtte benne volt sok nőbe.

Hát ezek a rossz lányok.

Rossz ajton kopogtattál.

Am hiába volt sok nővel előtte, a legtöbb pasi akkor is rossz az ágyban. A nők nagyon jól szinlelik az orgazmust, csak szabaduljanak.

2023. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!