Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy 20 éves fiú még szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 20 éves fiú még szűz?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 10:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
#10 Persze biztos jobb lenne, ha játszanám az áldozatot és mérges lennék a lányokra, amiért nem tudják elengedni magukat egy olyan fiúval, aki még soha nem volt lánnyal és azt sem tudják mit kell csinálni az ágyban. :D Nem mondtam egy szóval sem, hogy azok a pasik jobbak az ágyban, akik már sokmindenkivel voltak, mert nem csak ezen múlik. Egyszerűen másabb egy olyannal lefeküdni aki még sosem látott puncit, mint egy olyannal aki már látott. Nem abban van a különbség, hogy kivel mennyire jó. És azt sem mondtam, hogy erre gerjednek a nők, ha már sok nőt megdugott a csávó. Egyszerűen csak legyen tapasztalata a férfinak és tudja mit kell csinálni az ágyban. Ez egy jogos elvárás lehet a nő részéről, amit el kell fogadni férfiként. Ha nem fogadod el, sírhatsz otthon és várhatod az igazit és ne fejelszd magad semmilyen irányba sem :D
2023. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
37%

Mint több más dologban is szerintem itt is a minőség a fontosabb, mint a mennyiség.

Inkább iszok egy minőségi sörből 2 üveggel, mint az olcsóbb fajtából 8-cal... 🙂

2023. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
#7 ha a csodára vársz akkor 100 évesen is az leszel, ha teszel érte akkor meg nem.
2023. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

"menj el edzeni, "


Biztos nem fogok edzeni... időpocséklás

2023. febr. 17. 11:47
 15/33 A kérdező kommentje:

"szociálisan meg próbálj meg fejlődni, "


Minek? Tök jól elvagyok egyedül, ha nem kéne suliba menni hónapokig nem mozdulnék ki

2023. febr. 17. 11:48
 16/33 Suetonius ***** válasza:

"Biztos nem fogok edzeni... időpocséklás"

Éppenséggel nem az. Segít megtanulni odafigyelni magadra - ami egy vonzó tulajdonság.

2023. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Így is oda tudok figyelni magamra
2023. febr. 17. 11:49
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

11es

Nő vagyok... És a tapasztalt férfiakra írtam hogy gagyik tudnak ám lenni.

Nem biztos hogy olyan rossz lesz az egy szűzzel. Nyilván egyre jobb lesz.

De 1 tapasztalt kanegér is lehet extra béna.

2023. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Suetonius ***** válasza:
90%

Figyi, semmit nem fogadsz el, amit írnak/írunk. Te igazából szeretsz rinyálni emiatt - reméljük egyszer kinövöd.

Addig is: a rinyálás gáz, és ezért vagy szűz. #16-os voltam

2023. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha nem mozdulsz ki, akkor tényleg mindig az maradsz.

Én is hasonló helyzetben vagyok, de én már 23 évesként. Nincs olyan társaságom a kimozduláshoz, ahol nők lennének, de a munkám is olyan, hogy nem találkozok nőkkel...

Ha viszont te iskolába jársz, ott, vagy valami ottani ismerős által is tudnál ismerkedni, nem?

2023. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!