Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik gyakran keveredt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik gyakran keveredtek alkalmi szexbe, egyéjszakásba, kielégítitek a nőt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 06:55
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
26-os, a flaslight-ot nem tudom, mi. A saját felelősségem elvitathatatlan, sajnos voltam olyan megalkuvó, hogy mikor láttam, hogy nem akarnak kielégíteni, nem jeleztem. Elhitettem magammal, hogy ha megdugnak (=behatolnak), akkor épp szeretve vagyok. Nem voltam. Szégyellem, és ma már nem így csinálnám. Hogy én szoptam-e? Pont erről beszélek, illetve reméltem, hogy ez alapvetés: a férfi orgazmus általában megvalósul a behatolásos szextől, ütemes ki-be húzogatástól (előny, ha az alatta fekvő nőtől nem hány be, ez igaz), a női meg nem. Azért többet kell tenni, plusz energia, ezt az energiát spórolták meg a velem közösülő férfiak. Egyébként azt nem tudom, örülök, ha elmondod, a szopás, orális kielégítés, vagy akár kézzel, az szükséges, egy férfinak nagyobb öröm, mint ha vaginális szex útján élvez el? Amihez ugye szintén köze van a nőnek. Tehát a vaginális szex segítségével elélvezni egy férfinak jó, de ha leszopja egy nő, az kétszer olyan jó, ezért kérdezed, hogy én szoptam-e rendesen?
2023. febr. 17. 06:17
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
#31 Most akkor szoptál, vagy sem?
2023. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
51%

A flashlight az valami menő műpunci. Igazából ezen a weblapon került szóba az incelek között.


Igen, kicsit erős volt a hasonlat és talán szívtelen is. Viszont szükségesnek éreztem, hogy elérje az ingerküszöböt.


"Elhitettem magammal, hogy ha megdugnak (=behatolnak), akkor épp szeretve vagyok."


Nos, igen. Ebben szinte biztos is voltam! Azt viszont nem gondoltam volna, hogy te magad is tudod, sőt fel is vállalod. Minden elismerésem, jó nagy ugrás ez az önismeret terén 😉

Szerintem van/volt ám itt más is, amit szerettél volna magadnak bizonyítani ezekkel a faszokkal. Mondjuk azt hogy csinos vagy, és te is érsz valamit a húspiacon. Nem?


Nekem az érintés a szeretetnyelvem. Illetve vannak még olyan tulajdonságaim amik miatt ténylegesen érződik a szeretet, ha én nyúlok egy nőhöz. Ehhez behatolni sem kell. De ez nem szerelem, inkább olyan felebaráti szeretet. Mit is akarok ezzel mondani..? 🤔 Elfelejtettem.


Igazából nem a szopás megléte vagy nélkülözése a leglényegesebb -bár magában már az is elárul dolgokat a nő hozzáállásáról-, hanem általanosan szerettem volna képbe kerülni olyan tekintetben hogy te "szívedet-lelkedet, személyiségedet, intimitást is beleadod-e a dologba (szexuális együttlétbe), vagy csak a vaginádat.


Röviden: igen kellemes érzés ha valaki kifinomultan csinálja. Nyilván nem kell végigcsinálni. Persze egészen más érzés az orgazmus ha úgy történik hogy csak fekszel, valaki más pedig megcsinálja neked 🤩

(Praktikusan kézzel+szájjal, de ez aktus után nálam már nehezebben megy)


Kérdező, nem adtál még egyenes választ a kérdésre. Tehát te csináltad az orális szexet..?

2023. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Néha szoptam, néha nem. Néha csak azt akarta valaki, néha egyáltalán nem volt rá igény. Azt hiszem, ha valaki kérte, soha nem tudtam, mertem nemet mondani. Erre is azt hittem, muszáj megcsinálni. Vélhetően nem csinálom jól, szeretetkapcsolatban is megkaptam, béna vagyok, ügyetlenül csinálom. Ha csak a vaginámat adom, az lélektelen, ha szopok is, azzal a személyiségemet, intimitást is beleadok? Sose gondoltam volna, hogy ez így van. Szopás=szívem-lelkem, személyiségem, intimitás? Köszönöm, hogy ezt elmondtad nekem.
2023. febr. 17. 09:02
 35/43 anonim ***** válasza:
51%

Ajjajj. Túl konkrétan és fekete-fehéren értelmezted szerintem, amit írtam. Hiszen mondtam is;


"Igazából nem a szopás megléte vagy nélkülözése a leglényegesebb -bár magában már az is elárul dolgokat a nő hozzáállásáról-"


Szóval nem ez a lényeg. Viszont nagyon egyszerűen meg lehetett kérdezni.

2023. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Mit árul el a szopás a nő hozzáállásáról?

Már sokan mondták, hogy fekete-fehéren ítélem meg a dolgokat, és én ezzel egyetértek.

2023. febr. 17. 10:11
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne keveredj 1 ejszakas kalandokba. Ott nem fogsz semmi szeretet kapni.

Nem kerestek a csiklodat, hú nagyon gagyi pasikkal voltál. De azt tudnod kell hogy nem jelentesz nekik semmit csak 1 gyors szexet. És ha ők nem kenyesztettek lent akkor neked se kellett volna örömet okozni orálisan. Kis önelégült pasik ezek... És még azt is gondolom hogy nem lehettek valami szívtipró helyes pasik.

Oh jaj inkább legyél hónapokig egyedül mint hogy ilyen ocsmanysagoknak adod a tested.

Aki szeret az nem a testedet akarja majd kihasznalni. Szavakban, mindenhogyan megad majd neked mindent.

Amikor randizol várj, ne feküdj le vele 1bol. Úgyis kiderül hogy egy bunkó e vagy egy igazi gentleman. Ami persze ritka, de van még nem halt ki teljesen...

2023. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem informatív és hasznos lenne egy hosszabb beszélgetés. Ezt itt, így, most nem tudom megejteni.


(Nem, ez nem arra vonatkozó célzas hogy meg akarnálak dugni)

2023. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
A válaszolók közül ki nő?
2023. febr. 17. 10:17
 40/43 anonim ***** válasza:
51%
Férfi vagyok, de szerintem ez már a tegnap 10:00-ás válaszomból is kiderült. Illetve én írtam a 38-ast is (meg még jó sokat, fel sem sorolom mert telefonról vagyok)
2023. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!