Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik gyakran keveredt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik gyakran keveredtek alkalmi szexbe, egyéjszakásba, kielégítitek a nőt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 06:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
98%
A nők jól megjátszák...
2023. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
#11 Inkább megjátszom ha már az elején tudom hogy úgysem fogok elmenni tőle. Hamarabb szabadulok.
2023. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
12-es Igen. Így könnyebb letudni. Hihi
2023. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
27%

10:00-ás hozzászólásom kapcsán ismeretlenül rámírnak ennyit (köszönés és miegymás nélkül) :


"Hát ha azt hiszed nem ritka a hüvelyi akkor sajnos hülye vagy."


Hát most én voltam ott az ágyban azokkal a nőkkel, vagy te?!

2023. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Simán megjátszhatták magukat azok a nők. De nyugottan hidd csak azt, hogy ilyen profi vagy. :/
2023. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%
Savanyú a szőlő (?)
2023. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy aki azt hiszi, nem ritka a hüvelyi, az hülye. De ettől még én is ezt gondolom, ritka. Nőként írom. Bár nincsenek bizalmas barátnőim, akiket megkérdezhetnék, ezért szoktam a gyakorin kérdezgetni. Nők válaszaira vagyok elsősorban kíváncsi, ezeket a válaszokat tartanám elsősorban hitelesnek. Ennek ellenére általában férfiak válaszolnak, itt is és privátban is: megerősítenek, hogy márpedig amely nőkkel ők voltak, ott a bedugott pénisz igenis orgazmust okozott a nőnek. Nem tudom.
2023. febr. 16. 15:15
 18/43 anonim ***** válasza:
0%

Nézd kérdező, ti csajok nem szexeltek csajokkal. Ha meg is tennétek (biszexként, vagy leszbiként), akkor sem tudnátok pénisszel behatolni. Nem pláne olyannal mint az enyém (főképp azért nem, mert fogalmatok sincs róla nekem milyen).


Továbbá a privátos csaj konkrétan még ott tart, hogy csiklóorgazmust sem nagyon hoz neki össze a csöves csávó, akivel próbálkozik. Ha rossz tapasztalattal, frusztrációkkal, traumákkal, komplexusokkal, egyéb mentális és fizikai gátakak -pl.: de nem utolsó sorban vaginizmus-rendelkező csajokat kérdeztek, akkor persze hogy nem jön ki a matek.


Sajnos ha ilyenek vagytok, akkor valszeg olyan emberek vesznek körül is, akik ugyszint ebbe a csoportba tartoznak

2023. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Ha valaki rossz tapasztalatokkal, frusztrációkkal, traumákkal, komplexusokkal él(i a szexuális életét), abban a te kevéssé empatikus hozzászólásod sem segít.
2023. febr. 16. 16:28
 20/43 anonim ***** válasza:
0%

Mire kéne empatikusnak lennem? Arra, hogy megkérdőjelezitek a szavamat, vagy arra hogy van aki ismeretlenül, fogalmatlanul simán lehüjéz?


Kérlek mondd el, mi alapján állítod rólam hogy "kevésbé empatikus". vagyok. 🙄 Az a problémád, hogy megneveztem néhány dolgot amik rombolják a szexuális kiteljesedést?

2023. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!