Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik gyakran keveredt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik gyakran keveredtek alkalmi szexbe, egyéjszakásba, kielégítitek a nőt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 06:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt egy éjszakás kalandom, de egy hétvégés igen. És igen, ott is kielégítettem a nőt. Nekem eleve kifejezetten tetszik amikor egy nőnek orgazmusa van. :))
2023. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Előre mindenki ezt mondja, de a gyakorlat sokszor mást mutat. A pasik többsége még a csiklót sem képes megtalálni, nemhogy a szexualitás magasabb szintjeiről bármi lövése is lenne.
2023. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom melyik hapsi mit mond előre, én csak nőkkel csinálom.


Az viszont tény, hogy eddigi partnereim közül arányaiban nem kevésnek volt hüvelyi orgazmusa. Kicsit keserédesebb tény, hogy többeknek velem volt először (nem, nem velem szexeltek először). Sőt volt akit mások sehogy máshogy sem tudtak orgazmushoz juttatni. Olyan is volt hogy mással ment a csajnak (hüvelyi), de pont velem nem.

2023. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
69%
A lényeg lemaradt: szerintem nem kell nőgyógyászati phd ahhoz, hogy valaki jót tegyen a másikkal.
2023. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
A 22-essel egyetértek, annyiban még rosszabb tapasztalataim vannak, hogy nem tudom, megtalálták volna-e a csiklómat, de hogy nem keresték, az biztos.
2023. febr. 16. 19:09
 26/43 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom kérdező, az a helyzet hogy ehhez te is kellettél. Egy két szép szóért és ócska bókokért lefeküdtél velük (feltételezem).


Gyakorlatilag flashlight-ként használtak. Ennek nem kellene ám így lennie. Amúgy te szoptál rendesen ?

2023. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
#25 idővel személyiségjegyek alapján is ki fogod tudni szűrni ki az ki figyel rád és ki az önző, vagy amatőr típus
2023. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, sok nőismerősömtől hallom, hogy a pasik egyéjszakásokban főleg, de gyakran amúgy is figyelmetlenek, önzőek, vagy éppen túlbeszélik és nyálasak. Nagyon sok állítólag az ügyetlenkedés is. Ez az érem egyik fele.


A másik fele meg az, hogy a nők kb. harmada-negyede eldobja magát, és várja, hogy megcsináld neki az orgazmust. Ez ugyanolyan hihetetlennek tűnik, mint hogy egy pasi se nem találja, se nem keresi a csiklót.


És erre jön még rá az, amit a #23 ír, hogy sok partnerrel egyszerűen nem jó az összhang (nem a technika hiánya), ezért nincs orgazmus.

2023. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
28-as, melyik részletre célzol ezzel az összhang dologgal? Mármint a 23-as válaszom melyik részére szeretnél ráerősíteni a hozzászólásoddal?
2023. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
51%
#29 Arra, hogy "Sőt volt akit mások sehogy máshogy sem tudtak orgazmushoz juttatni. Olyan is volt hogy mással ment a csajnak (hüvelyi), de pont velem nem.".
2023. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!