Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, mi a véleményetek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi a véleményetek ha a csaj szex közben a csiklóját izgatja?!

Figyelt kérdés

Az gáz? Vagy izgató? Azért csinálja hogy jobb legyen neki és jobban élvezze, főleg hogy úgy el is élvez hamarabb meg többször is?! Nem esik rosszul, nem megalázó számotokra hogy rásegít, hogy nem elég amit ti teszek ahhoz h jó legyen?

Amikor szexelünk sokszor kívánom hogy a csiklómat is izgassa közben, mondani nem merem hogy csinálja meg én magam se csinálom, mert nem Tudom hogy mit gondolna....

32L


2023. febr. 13. 20:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%
férfiak ☕
2023. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Furcsállom ha egy nő azt gondolja ezzel bármi probléma van, mert nincs, sőt, bárhol magához nyúl az izgat, persze ne felejtsen el hozzám is nyúlni :)
2023. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%
Videókon engem nagyon is izgat, ha ilyesmit csinál egy nő
2023. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem bejön, ha a nőm magához (is) nyúl szex közben. És ő is szereti látni, ha a farkamhoz nyúlok.
2023. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem bántásból, de 32 éves nőként ezt még meg kell kérdezned? Ráadásul nem is a partneredtől, hanem full idegenektől.

Ez az, ami igazán gáz...

2023. febr. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15-ös! Azért vagyunk itt hogy bármilyen kérdést feltegyünk egymásnak, és érdekel hogy a férfiak többsége ezt hogy gondolja! Nem tudom ezzel mi a gondod! Meg hogy 32 évesen? Nem azt kérdeztem hogy mit szokás kezdeni egy pasival az ágyban....! Ha nem teszik a kérdés lapozz tovább!
2023. febr. 14. 06:34
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki és izgató. Ha engedi, h én simogassam neki, még izgatóbb (számomra is). F40
2023. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az tetszene, ha a kezem oda vezetnéd, utána pedig a golyóimmal játszanál!

Egyébként nincs abban semmi, hogy a csaj külön kívánja ezt, s ha kérni kell az se gond, hisz ez nem egy elterjedt dolog. A lényeg, hogy mindenki jól érezze magát!

2023. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen nővel és egyáltalán nem zavart!
2023. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én is csak így tudom élvezni a szexet és ha új partnerem van nekem is nehézséget okoz ez.

Egyszer egy srác elmondta, hogy fura ez neki, rosszul esik, mintha nem lenne ő elég.

Na azóta parázom..

Pedig igazuk van amit itt írnak, ő is azért gondolta, mert tudta szegény, hogy nem teljesít valami nagyot..

2023. febr. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!