Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, mi a véleményetek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi a véleményetek ha a csaj szex közben a csiklóját izgatja?!

Figyelt kérdés

Az gáz? Vagy izgató? Azért csinálja hogy jobb legyen neki és jobban élvezze, főleg hogy úgy el is élvez hamarabb meg többször is?! Nem esik rosszul, nem megalázó számotokra hogy rásegít, hogy nem elég amit ti teszek ahhoz h jó legyen?

Amikor szexelünk sokszor kívánom hogy a csiklómat is izgassa közben, mondani nem merem hogy csinálja meg én magam se csinálom, mert nem Tudom hogy mit gondolna....

32L


2023. febr. 13. 20:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem marha izgató.

Pasid meg egy barom,rég rossz ha nem tudod megélni a vágyaid.

2023. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem bejön.

Foleg ha hozzám is hozzám er kozbe, akar akarva vagy akaratlanul.

De az is nagyon jo, ha az en kezemet teszi oda hogy csinaljam 😀

2023. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez max azt a pasit zavarja, aki kételkedik magában. Nyugodtan mond el, hogy mire vágysz, ha magától nem jön rá.
2023. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem izgalmas lenne, akár, ha a csaj izgatná magát közben, akár nekem mondaná, hogy én csináljam.
2023. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
#1 de undorító vagy, lebarmozni a pasit ennyi alapján...hányinger vagy!
2023. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
A #3-asnál a pont, a bizonytalankodó a szexben nem túl tapasztalt, vagy önelégült pasikat zavarja mást nem (sőt inkább izgatónak tartja). Szóval ha valakit zavar akkor ott nem a te rendszeredben van a hiba - csináld nyugodtan!
2023. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
1-es, miért lenne barom? Nem az! Az első bekezdésben a "nő" szó kimaradt: a nő azért csinálja hogy jobb legyen neki jobban élvezze....
2023. febr. 13. 21:09
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
eddig sem okozott ilyesmi problémát, mert tudom hogy valakinek csak így sikerül, illetve azt is hogy pluszt tud hozzá adni.
2023. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Volt már ilyen és nem zavart! f.
2023. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sokkal izgalmasabb, ha megfogod az ő kezét, és igazítod, hogy merre mozduljon :-)
2023. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!