Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Hogy kérdezzek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogy kérdezzek rá, hogy van-e problémája ott lent, ha nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

Egy férfi barátomnál hiába hozom fel, hogy szexeljünk, nemet mond. Legelőször azt hittem szeretne szexelni, mert flörtölt, megérintett, húztuk egymás agyát, kergettük egymást viccből és elkapott hátulról és csikizett.

Mivel beszéltük már korábban, hogy szerelmes típus vagyok, erre vetett, hogy beleszeretnék és ezt nem akarja. Arra gondolok, hogy kicsi neki vagy esetleg fel sem áll, mert nevetséges az indok, amiért elutasított.


2023. febr. 10. 11:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kíván téged, mert màst kíván, vagy éppen aszex... Ettől még rámászhatsz, de az egy kicsit szánalmas lenne.
2023. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Keress olyant aki akar, és tud is! Én egész nap is szeretnék, de nincs hozzá senki.A nők nem tudom miért, de az alkalmatlan semmit érő férfiakra pazarolják az idejüket.
2023. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Olvasni olvassátok miket írok? Belsős információm van rá, hogy szexelne velem. Erre felajánlom de elutasította. Kizárásos alapon valami baja lehet.
2023. febr. 10. 13:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7-esben megkaptad a választ, olvastad??
2023. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
13. Kicsit ellentmondásos, amit írsz. Szexelne veled, de mégse? Ha én valakivel szexelni akarnék és ő is akarná, akkor abból szex lenne. Egy férfi ilyen, ezt nem kell túlgondolni. Viszont, ha nem akarnék veled szexelni, de te akarnád, akkor nem lenne szex. Ebből az következik, hogy azért nem szexel veled, mert valójában nem akar. Valószínűleg vonzódik hozzád, de többet nem akar. Azt, hogy miért van így, csak tőle tudhatod meg. Egyszerűen megkérdezed, és amit mond, elfogadod.
2023. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi a kukim, de azért szexelhetünk ha benne vagy. :D
2023. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
13# Szerintem is szexelne veled és vonzódik is hozzád, mégpedig testileg. Viszont abban tévedsz hogy "kizárásos alapon valami baja lehet". Nem, véleményem szerint inkább veled van baja. Valószínű levette ennyi év rutinnal hogy problémás vagy, személyiségileg is vállalhatatlan, buta, aljas, arrogáns, elvetemült, vagy ezek tetszőleges kombinációja. Valami baja biztos lehet veled, és a válaszaidat elnézve meg is értem. Gondolom van már egy jól felépített élete, nem akarja hagyni hogy aztán rátelepedj és tönkretedd, vagy belerángasd a hülyeségeidbe. Az évek és a rutin bölcsebbé teszi az embert, szerencsére.
2023. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!