Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom folyton szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton szexelni akar, már elegem van az intimitásból, szabadnapot akarok! Túl sok szex problémájával mit lehet kezdeni? Több lenn!

Figyelt kérdés

Áprilisban ismerkedtünk meg, májusban jöttünk össze, júniusban vettem el a szüzességét (nekem már volt egy 3 éves kapcsolatom). Ugyanebben a hónapban össze is költöztünk, azóta folyton felizgul meg nyúlkál, meg dugni akar. Szabadnapokat akarok! Most is mondtam neki, holnap semmi szex, hozzá se érhetsz a nemi szervemhez. Majd meglátjuk, így lesz-e.

Amúgy mindig van nekem is orgazmusom, minden együttlétkor, meg mikor már menet közben vagyunk, akkor persze élvezem, de már annyira sok az intimitás, hogy túltelítődtem. Leszarom, hogy be vagyok nedvesedve, attól még békén lehet hagyni. Amúgy nagyon jó teste meg feje van barátomnak, exemnél is sokkal jobb, egyedül ez vigasztal, hogy ez a jó test közeledik... De már elegem van, nem akarok minden áldott nap dugni.


2019. júl. 9. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Beszélj vele, én mondjuk nem csak a szexre vágyom egy nőtől de inkább az érintésére..
2019. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

szegényem megsajnállak

mekkora teher

2019. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Dobjál fel neki valami közös programot, menjetek el valahova, pl. strandra nyáron. Ott már nem tud megfektetni. :D
2019. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ő 22 éves én 23.
2019. júl. 9. 14:51
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Irigylem a problémádat......
2019. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
régi katonasági trükk bróm :D
2019. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha lesz fél percem, megsajnállak,jó?
2019. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lány írta a kérdést, nem tűnik fel?

Amúgy érthető valamilyen szinten, ha nemrég vesztette el a szüzességét, akkor ez nagyon új neki, nyilván ennyiszer akarja. Mondd el ezt neki, hogy neked ez kicsit sok most.

2019. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor csak szopj
2019. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ilyen sem hallottam még. :D
2019. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!