Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom folyton szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton szexelni akar, már elegem van az intimitásból, szabadnapot akarok! Túl sok szex problémájával mit lehet kezdeni? Több lenn!

Figyelt kérdés

Áprilisban ismerkedtünk meg, májusban jöttünk össze, júniusban vettem el a szüzességét (nekem már volt egy 3 éves kapcsolatom). Ugyanebben a hónapban össze is költöztünk, azóta folyton felizgul meg nyúlkál, meg dugni akar. Szabadnapokat akarok! Most is mondtam neki, holnap semmi szex, hozzá se érhetsz a nemi szervemhez. Majd meglátjuk, így lesz-e.

Amúgy mindig van nekem is orgazmusom, minden együttlétkor, meg mikor már menet közben vagyunk, akkor persze élvezem, de már annyira sok az intimitás, hogy túltelítődtem. Leszarom, hogy be vagyok nedvesedve, attól még békén lehet hagyni. Amúgy nagyon jó teste meg feje van barátomnak, exemnél is sokkal jobb, egyedül ez vigasztal, hogy ez a jó test közeledik... De már elegem van, nem akarok minden áldott nap dugni.


2019. júl. 9. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Mond meg neki tartson szeretöt, a fölösleget ott leadhatja!!!
2019. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
nalunk is volt ilyen problema.. rendesen megsertodott parom amikor mondtam hogy kopjon mar le legalabb fel napra. napi 4-5 menet azert kicsit megviselt. mar fajt es elvezni sem tudtam de baratom folyamatosan csinalni akarta. aztan szerencsemre “ rossz fat tett a tuzre “ es mondtam neki na ezert most 1 hetig nincs szex. ezzel csak magamat sz*pattam meg.. mert hozta a viragcsokrot a bombonokat, aztan mondtam neki sajnos ez nem hat meg. ekkor begurult es elment ekizni egy haverjaval este.. nagyon orultem hogy van egy szabad estem.. masnap kaptam a haverjatol a kepeket hogy megcsalt. azonnal dobtam.. nagyon szerethetett ha 2 nap szexmentes (pihi) nap utan bebogyozva megcsalt. hala az egnek hogy vege lett..
2019. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22 éves szűzkany most akarja bepótolni az eddigieket? Nem úgy van az. Kétbites a Janci, de legalább jól néz ki. Az is valami.
2019. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Más a szexuális igényetek nem illetek össze ennyi. Keress akkor valaki mást akinek a heti egy szex bőven elég. Egyébként rengeteg nő cserélne veled. Plusz a kapcsolatotok még lényegében friss ilyenkor még mindegyik csak dugni akar nem normális hogy te nem. Mint ahogy az sem hogy már össze is költöztetek. Lesz még ebböl szakítás szerintem az egy évet sem éritek meg. Nem vagy te olyan szerelmes és vágytól fűtött ami ilyenkor a normális.
2019. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vegyél erényövet! Akár neki is :D
2019. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Mond neki, hogy szeretnél mutatni valamit... Majd egy kisebb t×nrúgással leszereled, és megmondod neki, hogy most egy csepp szexszünetet kérsz. Ettől értenie kellene.
2019. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki X-boxot. utána te fogsz könyörögni, hogy dugjon már meg :D
2019. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Oldfire ***** válasza:
Panaszkodsz, vagy dicsekszel? Nem tudom eldönteni.
2023. okt. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!