Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lenne értelme,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme, lenne rá kereslet? Ha kezdő szexuálpszichológusként indítanék egy online oldalt, ahol akár névtelenül megkereshetnek az emberek, és beszélhetnénk a problémájáról.

Figyelt kérdés
Tudom hogy a pszichológia lényege a személyes beszélgetés, testbeszéd, hangszín, gesztusok figyelése. De úgygondolom online hamarabb megnyílnak az emberek szexuális témakörben. Persze ha nem őszinte, téves lesz a diagnózos, és a kezelés sem megfelelő. Ezekkel tisztába vagyok.

2018. dec. 27. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Online azért nyílik meg előbb mert nem ismer, nem látjàtok egymást...

Vannak lányok akikkel viberen beszélgetek innen:) némelyik nagyon szégyellős, a 30-40-es anyák már kevésbé.... de hozzájuk is bizalom kell, masként nem nyílik meg, ha igen, akkor beenged az életébe, az ágyába... csak úgy is becsüld meg.


Amit sokan elmondnak neten, azt sok év ismerettség után is nehezen mondanák el, mert félnének mit gondolsz a perverz vágyaikról, főleg ha rég ismered, és van bizalom.

Egy férfi egy nőt könnyebben elfogad a mocskos vágyaival együtt.. és nem feltétlen mert a nő perverz, hanem mert a nőt làtja benne.

2018. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne

Én lehet meg is keresnélek :D

2018. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy lenne rá a kereslet és igazából szerintem nem is tudnál foglalkozni mindenkivel annyi jelentkező lenne. Bár azért van számos olyan dolog ami felvet némi problémát.


Én például lehet, hogy jelentkeznék.

2018. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lenne. Én is jelentkeznék.
2018. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már van olyan oldal ahol pszichológusokat lehet keresni. Sok vállal online konzultációt is. Regisztrálj be oda. Persze ehhez az kell hogy ténylegesen végzett pszichológus legyél, engedéllyel- mert ugye az kell a magánrendeléshez. Ha ez nincs meg, akkor nem mennék hozzád, mert neten bármilyen kókler kikiálthatja magát pszichológusnak.
2018. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!