Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Hogy kérdezzek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogy kérdezzek rá, hogy van-e problémája ott lent, ha nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

Egy férfi barátomnál hiába hozom fel, hogy szexeljünk, nemet mond. Legelőször azt hittem szeretne szexelni, mert flörtölt, megérintett, húztuk egymás agyát, kergettük egymást viccből és elkapott hátulról és csikizett.

Mivel beszéltük már korábban, hogy szerelmes típus vagyok, erre vetett, hogy beleszeretnék és ezt nem akarja. Arra gondolok, hogy kicsi neki vagy esetleg fel sem áll, mert nevetséges az indok, amiért elutasított.


2023. febr. 10. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Vagy van valakije és nem akarja a kényelmes puncit otthagyni egy gyerekes gondolkodású nő miatt 🤷‍♂️
2023. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekek vagy felnőttek vagytok?
2023. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát lehet jópár oka miért nem akar megbúbolni. S arra már nem is gondoltál hogy szimplán csak egoboosting miatt flörtölget veled, beéri azzal hogy igent mondaná (a hiúságát legyezendő) de amúgy esze ágában sem lenne bármit is csinálni fizikailag.
2023. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Vizsgáld meg pl.: lábmunkával: az asztal alatt kezdj el játszani a lábaddal ott mezítláb, harisnyásan, és figyeld a reakciókat:).
2023. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Arra nem gontoltál, hogy talán egyszerűen csak nem ösztönlény?

Amúgy milyen korúak vagytok?

2023. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tart vonzónak.

A fentiek teljesen valid kifogások

2023. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Biztos nem tartja nagynak, ez a visszahúzódás oka, egyértelmű.

Valószínű a szexet se élveznéd vele, az ilyen emberek csak nehezen tudnak felszabadulni.

Először a szexet ne akard, csak szopás, ez neki megkönnyebbülés lesz, biztos lehetsz benne hogy minden apró reakciót figyelni fog rajtad, amiből kiszűri, te mit szólsz a méretéhez.

Ha azt látja "élvezed", akkor a dugás is menni fog, de nem lesz jó, ha nem tudod vagy akarod irányítani.

Ha csak nem akarod hosszú távra megfogni, te tudod.

De próbáld ki, lehet hogy tévedek.

2023. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

3-as, 44 évesnek egotuning?

Ugyan már! Vicc vagy!

25 vagyok!

2023. febr. 10. 12:50
 9/17 A kérdező kommentje:

Tudjátok, igazából csak az a vicces, hogy korábban kiírtam egy kérdést, szintén ide, és a pasik azt írták, hogy egyértelműen megdugna.

Azt az információt nem írtam most ide le, nem is fogom, de így teljesen világos számomra, hogy szexelne de nem tud.

Okoskodó fszok, arra válaszoljatok amit kérdeztem!

2023. febr. 10. 12:56
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
😂😂😂😂😂 hülyegyerek 😂😂😂😂 akkor mit itt kérdezősködsz tőlünk, akik nem is ismerjük a fazont, az indíttatásait... TŐLE kéne megkérdezned, mit miért tesz ill. nem tesz.
2023. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!