Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok (!) véleménye szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (!) véleménye szerint mennyire jó így a szex rövid vagy hosszú távon?

Figyelt kérdés

Tehát lányok válaszát várom.


Az együttlét arról szól, hogy elején simogatás, csók stb. aztán eljuttatom a csúcsra (nyalás ujjazás vagy nyalás dildó ezzel hüvelyi orgazmus is megy) 1-2x, majd én "következem", orál+szex. Mindez azért, hogy ne legyen rajtam semmilyen teljesítmény kényszer.

Ti mit szólnátok ehhez? Tehát nem az ideális módszer, hogy szex közben jutunk orgazmushoz mindketten, hanem ilyen "csinált" módon.

A méretem (13/11,5) kisebb mint ami neki az igazi lenne (18/5), ezért.

Mehet ez hosszú távon, vagy mindig maradna hiányérzet?


2023. febr. 9. 10:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, mehet hosszú távon, hiszen nekem is van orgazmus mindig.
Rövid távon oké, de az igazi mégis ha szex közben élvezünk el, de azért elfogadható.
Előbb utóbb keresnék mellette szeretőt is.
Javaslok valami mást kommentben, nőként a véleményem releváns.
Férfi vagyok, csak lesem mi sül ki ebből.
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként szerintem ez oké és tetszene, viszont ha mindig ugyanez a forgatókönyv, az unalmas. Kisebb mérettel is lehet élvezni a szexet, próbálkozzatok, hogyan jó.
2023. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem szükségem van egy számomra kielégtítő méretre, és alkalmanként hosszabb menetekre is. Szóval ez nekem rövid távon sem lenne kielégítő. Viszont nem értem, hogy jön mindenhova a szerető, dehogy kedesnék. A jó szex fontos, tehát ilyen esetben össze se jönnénk az illetővel, felesleges lenne egymás idejét húzni.
2023. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Hosszú távon esélytelen szerintem.

Normális farok nélkül nem érdekel egy pasi sem.

2023. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ideig óráig jó, de hosszú távon nem biztos, hogy elég lenne.
2023. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenképpen kell, hogy bennem legyen, akármekkora is.
2023. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1 Sokat szexeltünk de az sem jó ha 10-ből 1-2 orgazmusa van, azért inkább ez. Unalmas? Hát minden szex kb ugyanaz, van pár póz de mindig ugyanaz van mindenkinél, nem? Felizgulás-szex-kielégülés

Mit javasolsz?


2,3 Miért minuszoljátok őket, ha leírja, hogy normális farok kell neki vagy össze se jönne vele?

Neki van egy punciméret, tudja milyen a jó neki bele ennyi.


Kicsi az esélye, hogy minden téren jó legyen a pali a szex mellett, így más téren szenvednek majd hiányt valószínű. (Jó apaság, hűség stb).


4 Mit tennél hosszú távon, mit változtatnál?

2023. febr. 9. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hüvelyi orgazmusom, ahogy sokunknak

Akkor az én nemi életem "nem igazi" csak "csinált "?

Nem hiszem

Nekem ez így ok lenne

2023. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!