Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, első szexnél, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első szexnél, hogyha a párotok nagyon rossz, akkor elítélitek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl

nem áll fel neki, szinte semmi érzést nem okoz neki, esetleg gyorsan elélvez, de Naaagyon szerelmesek vagytok egymásba. Akkor számít az valamit, hogy nagyon rossz volt vele az első szex?

18/f



2023. febr. 5. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Persze, elméletben nagyon romantikus az, meg a filmekben is az van, hogy csodás az első együttlét, gyakorlatban nekem még sosem volt olyan partnerem, akinek elsőre felállt volna. 5/5 nem állt fel elsőre. Idegesség, stressz, ráfeszülés, teljesítmény kényszer. Kaptak kis babusgatást, következő alkalommal, mint a gép...
2023. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Az ember nem lesz nagyon szerelmes szex előtt, de igen számít. A rossz szex az rossz szex és nincs mit szépíteni rajta, ha nem áll fel még meglehet próbálni újból, az nem rossz szex az simán nem szex. Egyéb felsoroltak után helyzettől függ, többnyire felejtős, ha túl kicsi a farka, gyorstüzelő, összetéveszti a segglyukat a vaginával stb.
2023. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én még nem szexeltem, de amiről te is írtál, hogy teljesítmény kényszer, meg a stressz, áhh.

Amúgy ilyenkor hogyan babusgatod a párod?

Remélem nekem is megértő barátnőm lesz, mint te, akinél nem kellesz stresszelnem.

2023. febr. 5. 22:52
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
1-es nem hiszek neked, velem ilyen soha, de soha nem történt és nem 5/5, hanem sokkal nagyobb számok tapasztalatából beszélek.
2023. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Összetéveszteni a segglyukat még én se fogomxdd

A méretem is jó

Csak valszeg nagyon durván fogok stresszelni

2023. febr. 5. 22:53
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
#4 Nekem mindegy, hogy elhiszed-e vagy sem. Én megéltem.
2023. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kezdek félni, nekem nagyon jó a vérkeringésem, de ezek olvasva. Ennyire rossz a helyzet?

És akikkel szexwltetek, ők fiatalok, vagy idősek, mert ez se mindegy

2023. febr. 5. 22:54
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Az én repertoárom úgy alakul, hogy:26, 35, 50, 36, 34.

Ez egyébként nem vérkeringés kérdése, inkább pszichológia. Pont ezen nem szabad előre aggódni, hogy mi fog történni. Vegyétek lazára.

2023. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

En már ugyan nem vagyok lány, de tapasztaltan mindkét nemnek mondom:

Első alkalomnál az izgalomtól simán lehet hogy nem ugy működnek a dolgok ahogy szeretnétek! Ezért nem kell ítélkezni.

2023. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán benne van az első alatt, de a babusgatás tényleg beválik.


Aztán olyan gyorsan dug mint egy varrógép.


Ez teljesen normális. A nőknek meg előjáték kell, hogy nedvesebbek és ellazultabbak legyenek.


Erre mindig figyeljetek, úgy nem lőttök mellé. :)

2023. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!