Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, első szexnél, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első szexnél, hogyha a párotok nagyon rossz, akkor elítélitek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl

nem áll fel neki, szinte semmi érzést nem okoz neki, esetleg gyorsan elélvez, de Naaagyon szerelmesek vagytok egymásba. Akkor számít az valamit, hogy nagyon rossz volt vele az első szex?

18/f



2023. febr. 5. 22:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
4-es vagyok. 16-45 minden volt már. Nincs mit ezen stresszelj főleg, ne itt kérj tanácsot, mert anoníman a legtöbben csak a saját frusztrációjukat vetítik ki vagy nőnek álcázva magukat hülyeségeket írnak, mint az előző, hogy 5/5 nem állt a cerka senkinek, hahaha. Nincs mit stresszel, nem egyszer fog adódni olyan helyzet az életedben, hogy nővel legyél, vagyis remélhetőleg nem. Ha elúszik az egyik jön a következő. Ilyen fiatalon a merevedés nem kellene, hogy probléma legyen.
2023. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

50-nél azért már örülni kell, ha áll még valamikor.

Egyébként én nem reagálom túl, szórakozásként fogom fel.

De a teljesítmény kényszert nem tudom elengedni.

2023. febr. 5. 23:00
 13/20 A kérdező kommentje:
Ha ne itt kérjek tanácsot, hol máshol?
2023. febr. 5. 23:02
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát inkább haveroktól, női rokonoktól, apádtól stb.
2023. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Apám nincs, haverok, még nem csinálták

Női rokontól meg hogyan? Keresztanyámat kérdezzem?

Áhhh

2023. febr. 5. 23:04
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Szabály: ha érzelmileg kötődnek hozzád akkor van több dobásod, türelmesebbek veled amíg felzárkózol, összecsiszolódtok (de nem a végtelenségig, szóval ne túl sokszor betlizz). Alkalmi, vagy szimpla szex-viszonynál nem nagyon van második dobásod.
2023. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom ne parázz, kérdező! Nem rakétakilövésre készültök. Ha jól értelmeztem barátnőd a lány, érzelmi szálak tehát biztos vannak oda-vissza, így ha nem minden sikerül elsőre az elképzelések szerint sem a világ vége. Elsőre senki sem volt nagy szám, gyakorlat teszi a mestert! Az előjátékot amíg lehet nyújtsátok el, alaposan szeretgesd meg, puszilgasd, simogasd

a lányt mindenhol. Óvszert használjatok (gyakorolhatsz magadnak feltenni magányodban, h élesben rutin szerűen menjen). Érezzétek jól magatokat együtt, beszéljetek róla előtte/alatta, de még utána is, h kinek hogy jó, ki mit élt át, mit csináljon màsként legközelebb!

2023. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most lehet én leszek a gonosz, de muszáj megkérdeznem: amikor pettingeltek akkor probléma nélkül feláll? Amikor orál van, amikor kézimunka van, ilyenek?
2023. febr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Az első szex még a tapasztaltabb férfiaknál sem mindig felhőtlen. Nagyon sok minden befolyásolja, pszichológiai szempontból is. Attól függ, hogy mit érzel a másik iránt, mennyire tudsz felszabadulni a másik személy mellett? Az első aktusra rágörcsölsz vagy sem? Emellett a fáradtság stb. is nagy hatással van.

Jelenlegi párommal az első szexuális élményünk nagyon rossz volt, nem állt fel neki hosszabb ideig, de erről nyíltan tudtunk beszélni, elmondta, hogy nagyon rágörcsölt, hogy miként tud majd teljesíteni, és ez lehetett a probléma. Kb. a harmadik alkalomtól el tudta engedni magát teljesen, és azóta felhőtlen a szexuális életünk. Engem nem ábrándított ez ki, teljesen normálisnak tartom.

2023. febr. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%
Úgy hogy màr jó ideje együtt voltam az egyik baràtnőmmel úgy is előfordult hogy nem állt fel. Igaz ez csak egyszer volt és aznap màr szexeltünk,de nem csináltunk belőle nagy ügyet. Bàrkivel megesik :)
2023. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!