Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más életében is előfordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más életében is előfordul hogy kihagy pár évet a szexuális életéből?

Figyelt kérdés
Mondjuk 2-3-4-5 évet esetleg vagy azért ilyen nem fordul elő?
2023. febr. 5. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy éve kihagyom
2023. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Akkor vissza se ter a szexualis elet

N

2023. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez döntés kérdése. Nekem is kimaradt az elmúlt év szakítás után, nekem fejben és lélekben rendbe kellett magam tenni. A bulis ismerkedéseket pedig nem vittem tovább. Most azt érzem, hogy jön a tavasz és a jó idő és ezen változtatni fogok. Nyáron meg pláne.
2023. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve semmi.
2023. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akad ilyen, jó ez így.
2023. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyelőre 26 évet hagytam ki, de folyamatosan növekszik.

26F

2023. febr. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom ilyen ribik miatt nehezkes
2023. febr. 8. 05:58
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os én 26/N szintén 26 évet hagytam ki, de már eljutottam oda, hogy sem magamat, sem másokat, más tényezőket nem hibáztatok. Volt egy nagyon depresszív időszakom mesterképzés után, ami részben amiatt alakult ki, mert mester alatt kb. Csak aludni jártam haza, ami lássuk be, nem igazán nevezhető "életnek". Aztán beütött a Covid, haltak meg szeretteim, paranoiás lettem, hogy ki lesz a következő...


Szóval most inkább az önfejlesztésbe fektetem energiáimat.

2023. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!