Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik munkakör az,/azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik munkakör az,/azok amelynél viszonylag gyakran előfordulhat intimitás, szexualitás, a dolgozók között munkaidő alatt?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésben láttam, hogy valaki azt kerdezte mentősök között milyen gyakran van?Nyilvan írtak , hogy kb az olyan munkakör, amiben elképzelhetetlen, mert stresszes, nagy a felelősség, stb.

Milyen munkák olyanok ahol viszont gyakran van ilyen, vagy legalábbis előfordul?Szemelyes tapasztalatot is irhattok.


2021. dec. 14. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem hinném, hogy lenne ilyen, mert már egyből átmenne szexuális zaklatássá azzz ilyen.

Egy pl. talprefelxológus sem ízgulhat fel egy szééői lábra pl.

2021. dec. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én sem ismerek ilyet ahol ezt meglehetne csinálni. Nyilván az ember hall dolgokat de kevés ilyen van
2021. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallomásból tudom, hogy az kórházakban előfordul, lazább éjszakai műszakok közben.
2021. dec. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen van ilyen?
2021. dec. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Színházakban majdnem mindennapos. Sok a nimfomán. A szégyellősebb művészlelküek is hamar belemennek szinte mindenbe. Az egész nap fantáziálgatás és emberi kapcsolatok körül forog.
2021. dec. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőm egy gyorsétteremben csinálta egy sráccal éjszakás műszakban
2021. dec. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kórház ilyen szempontból fertő. Éjjel, laza műszak, akkor megy a sex.
2021. dec. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a művészlelkűekről el is tudom képzelni, a bohémabb életformájukba is pont belefér.

És egyébként is, két legjobb dolog a színház és a szex 👍😃

2021. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehol. A munkahely az munkahely mindenkinek. Ki is rúgnák az embert ha ez kiderül... Teszem hozzá tudok olyan tanárt is akinek szintén abban az iskolában tanított a szeretője, és a tesi szertárba jártak köztudottan. De ettől ez nem lesz normális, és a munkahelyét se teszi erotikussa.
2021. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Home office.
2021. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!