Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold férfiak nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold férfiak nálatok előfordult hogy párotok azt mondta, hogy nem megy neki úgy, ha ott vagytok, mert nem tudja elengedni magát, ha nézitek, ezért külön menne inkább a sráccal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 09:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Olyan volt, hogy a csaj próbálta visszafogni magát, hogy a pasija ne legyen kellemetlen helyzetben amiatt, hogy ő mekkorát élvez.
2021. jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerűbb ha el se mondod a pasinak csak utólag. 20L
2021. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen, általában a másik szobából hallgattam, a vége előtt pedig szóltak, és azt megnézhettem, amikor elélvez. Elvégre ez a lényeg benne. Viszont amikor én voltam lánnyal, ő azt nem akarta nézni egyátalán. 24/f
2021. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%

Pusztulásra éredt a világ, pfúj!

Milyen férfiak vagytok ti!

Soha nem enegdném meg, hogy a nőmet megdugja más, főleg nem előttem!

Igazi férfiként én doghatok jó sok nőt, az a célom mindegyiket jól megdugjam és megcsináljam! Baszki, nagyon durva!

2021. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es: Igazi férfiként ott van a vadászösztön és pont ez a lényege az egésznek. Beengedsz még egy férfit és harcolsz egy nő megszerzéséért. Ez a legalapvetőbb része, nekem biztosan.
2021. jan. 15. 09:31
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Első alkalommal voltam csak én is jelen. A nejem utána elmondta,feszélyezte a jelenlétem,nem tudott felszabadult lenni miattam. Azóta nincs hármas.
2021. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazán értem hogy harcolsz a nőért ha belé engedsz egy másik férfit.

Utána jól megvered a csávót vagy mi?

2021. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

5#:

Pont ez a lényege!

Én vagyok az alfa-hím, mindegyiket megszerzem és megdugom, és mind csak az enyém!

2021. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Cuckoldban csak egy eszköz,játékszer vagy. A nőt nem szerzed meg,csak dugsz vele,amit a cuckold pár élvez. Az hogy,te is,az másodlagos
2021. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igen értek ehhez a cuckold - hoz , de ha valaki , felvilágosítana , azt meg köszönném .

Nehéz elképzelnem , hogy egy kapcsolatban , ahol azért van együtt a férfi és nő , mert érzelmileg kötődnek egymáshoz és szeretik egymást , még is az izgató számukra , ha pl: egy idegen férfi , el tudja csábítani a feleségüket , párjukat .

Valamint maga a tudat , hogy a feleséget , más is megkeféli időnként és ez tetszik a férjek is és a feleségnek is .

Meg magában az , hogy mindezt akár egy férj , végig is tudja nézni .

Számomra nehéz elképzelni , hogy ezek után , ugyan az a szeretet s kölcsönös tisztelet megmarad , mint előtte és ugyan úgy töltik együtt , tovább a hétköznapokat , mintha mi sem történt volna .

Véleményem szerint , marad némi fura érzés , kis lelki ismeret furdalás , valamelyik félbe , vagy a - féle , szégyen érzet .

Kíváncsi volnék még ara is , hogy akik cuckold - párok , ők mit dolgoznak , mi a foglalkozásuk ?

És én most ezzel , nem elítélni akarom a cuckold kedvelőket , csak megérteni szeretném őket , ezért kértem , hogy világosítsanak fel .

2021. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!