Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha nincs kedvetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha nincs kedvetek a szexhez, de a párotoknak van,akkor csak kiveritek neki? Vagy ha a szeretőtöktől jöttök, engeditek hogy kinyaljon benneteket?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te hol élsz, hogy egyből feltételezed a szeretőt, meg hogy félre dugnék, ha neki nem lenne kedve? Nem így működik egy kapcsolat, ez teljesen egyértelmű. Elég magas a libidóm, nem jellemző, hogy nincs kedvem. Ha épp nem vagyok hangulatban, akkor is meg tudja hozni a kedvem általában. Nem követelőzéssel, hogy rendezzem le, hanem fel tud izgatni. Ha beteg vagyok, vagy fáradt, és egyszerűen nem menne, azt meg nyilván megérti, és nem csesztet.
2023. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha nincsen kedvem, mert beteg vagyok vagy fáradt akkor nyilván nem nyaggat hanem felfogja. De volt olyan amikor csak annyira volt kedvem hogy kiverjem vagy leszopjam.

Azt meg nem igazán értem miért feltételezed ha már egyszer is nincs kedve a férfinak akkor félre dugunk. Soha senkit nem csaltam meg, nem is fogom

2023. febr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 Jó a pasidnak. Az én feleségemnek ha nincs kedve, akkor hiába próbálom felizgatni, még le is ordít, hogy "nem érted, hogy nem?".

Ha fáradt, akkor nyilván fáradt, nem basztatom, de nem egyszer van, hogy épp semmit nem csinál, szombat délután van és nem, mert nem. Vagy olyan is előfordul, hogy "most lusta lefürödni" alapon mond nemet.

2023. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem feleségem mindig kiveri nekem amikor nincs kedve szexelni.
2023. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Feleségem imád szopni. Ha neki nincs kedve szexelni akkor mindig leszop. Nagyon ritka hogy ahhoz sincs kedve, pl olyankor ha nagyon fáradt.
2023. febr. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!