Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire veszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire veszitek figyelembe, hogy mi jön be vizuálisan a párotoknak, szeretőtöknek?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy milyen ruha, hajszín/hajstílus, smink, fehérnemű az amiben a legszexibbnek, legkívánatosabbnak lát titeket?
2022. szept. 1. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
nekem figyelembe vette, nagyon jó volt ;)
2022. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: lánynak érzed magad vagy csak nem jutottál át a szövegértelmezésen az általánosban?
2022. szept. 1. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

na, képzeld, felfogtam, megértettem, és azért válaszoltam, hogy van ilyen lány. Bocsáss meg, hogy válaszoltam, és hogy ezzel másokat is bíztattam válaszadásra.


egyes voltam

2022. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Én se jutottam át az általánosban.Figyelembe veszi.

Én is igyekszem ilyen téren.Otthon se egy szakadt kantáros melósgatyában nyomulok.

A haja meg egyéb olyan mint elején volt.Hosszú termestetesen fekete és befonva hordja.Akkor igy tetszett nekem is meg.

2022. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én figyelembe veszem de nem az szerint élek, hogy neki mi tetszik
2022. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Az 1. válaszból pont az látszik, hogy a szöveget megértette és nem érzi lánynak magát, tehát a pont a te hozzáfűzésed oltári hülyeség.

Ha nem akarod, hogy férfiként válaszoljon akkor azt mondd neki (bár sok közöd nincs hozzá), ne ilyen hülyeségeket.

2022. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Haver olyan ez mint a politikusoknál a kampányidőszak, az elején figyelembe veszik mit akar a választó, utána egyre kevésbé 😅

Mondjuk ez a pasikra is igaz fordítva, az elején udvarlás, bókok, virág miazmás - utána az eltunyulás mikor megvan a tuti. S csodálkoznak rajta miért van ennyi válás...

2022. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fehérneműben teljesen. Hajban annyit mondott, hogy tetszik neki a hosszú, de sosem szeretném róvidre vágatni, ebben egyetértünk.

Néha felveszek a kedvéért feszesebb nadrágot, de csak akkor ha pl nincskonkrét tervem és több lehetőség közül kell döntenem.

Szereti ha nijcs rsjtam melltartó. Azt én is utálom ha vsn, szóval ha kettesben vagyunk, nem veszek

2022. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amennyire Ő figyelembe veszi amit én szeretek
2022. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!