Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A partnerem soha nem válaszol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partnerem soha nem válaszol nekem Messengeren. Miért ??

Figyelt kérdés

Ha találkozunk jól érezzük magunkat, látom rajta hogy ő is szeretem engem akkor nekem is jó minden. De valahogy Messengeren nem válaszol soha pedig szoktam neki írni. Nagy ritkán ír valamit régóta ismerjük egymást azóta talán 3x ha beszéltünk úgy rendesen. Telefont felszokta venni. Amikor rákérdezek mondja sok a dolga nem szokott fent lenni, élettársa miatt nem ír. De szoktam látni hogy elérhető és Viberen láttamozza is. De Messengeren rá sem nyom. Miért lehet ez?? Annyira nem akarok pattogni nehogy elveszítsem. Inkább kussba maradok.

24/N



2023. jan. 24. 08:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem ő kell. Elviselem és kuss van tudom
2023. jan. 24. 09:31
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Te viszont nem kellesz neki, különben veled lenne, nem az élettársával. Beléd csak ürít, te meg szenvedsz mert szerelmes vagy. Ha ez így neked jó 🤷‍♀️
2023. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb lebuktok, és akkor tuti dobni fog. Csak játékszer vagy számára, he nem az lennél, már együtt lennétek. Élvezd azt a kis időt, és ne írogass neki, hanem élvezd amíg tudod.
2023. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes és rajta is látom hogy jól érzi magát velem. Lebukni nem fogunk vigyázunk
2023. jan. 24. 09:47
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

😁Ennyi önbizalom. Hát ilyenre láttam már példát. Elég csúnya vége lett. Azért csak hajrá.

Nem irigykedem, csak megjegyzem, hogy olyan nincs, hogy biztos. Az a biztos ami elmúlt. A jelen és a jövő mindig bizonytalan.

2023. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

"Mindig én megyek utána de mindegy"


minek erőltetné magát, ha rohansz utána?


A gond nem az, hogy csak szerető viszony, hanem az, hogy olyan pasast találtál, akinek max üríteni kellesz, semmi más téren nem érdeklődik feléd

2023. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%

Tyűha... leszámítva a megfogalmazásodból, szóhasználatodból kisejlő "intelligenciát" te lehetsz a félrekúrók álma 😂

Azért nem ír neked csillagom, mert ennyire vagy fontos az értékrendjében. Egy p.na akit időnként megdug. Ne képzeld túl a szerepedet a történetben.

2023. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz neki, nem párkapcsolatra. Nem akar hozzád jobban kötődni, meg azt se akarja, hogy te éld abba bele magad, hogy ebből több is lehet.
2023. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!