Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Részegen messengeren szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen messengeren szerelmet vallottam a crushomnak es nem válaszol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon reszeg voltam es jó ötletnek tűnt és nagyin rosszulnes kínosan erzem magamat. Mit csináljak hogyha kioffol higy ne legyen kínos? Kitöröljem az üzenetet? (17L)

2022. aug. 31. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Aztán majd mondd el neki, hogy be voltál nyomva, nem is emlékeztél,

hogy kinek és mit írtál.

2022. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én még a válasz előtt írnék neki, hogy:

"

Szia, bocsi a legutóbbi üzenetmért, kicsit többet ittam a kelleténél. Mondhatni őszintére ittam magam, így kitörtek belőlem a leírt dolgok. Sajnálom, ha kellemetlenséget okoztam neked ezzel, még egyszer elnézést.

"


Valami ilyet fogalmazz meg, ami a te szava járásódnak megfelel. :) Hidd el, jobb ha minél előbb tisztázod, elküldöd neki és már nem is lesz olyan kellemetlen. Sokkal rosszabb dolgokat is csinálnak emberek ittasan.


23F

2022. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Ne igyál annyit. Lányként írom, hogy extra ciki ha egy csaj annyit iszik, hogy nem tud magáról.

Majd találsz másik crusht.

2022. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is írd le, hogy csak részeg volták, kérj elnézést, aztán ennyi.
2022. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
21%

Nem tudod kitörölni tőle is.


Szerintem ne mondd azt, hogy berúgtál. Gusztustalan az olyan ember, főleg egy nő, aki annyira berúgik, hogy azt sem tudja mit művel. Ez visszatetsző kifogás. Inkább hazudd azt, hogy egy haverod megszívatott azzal téged, hogy poénból szerelmet vallott a nevedben.

2022. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan szerelmes is vagy belé? Ha igen, akkor hagyd ennyiben. Ha nem, akkor írd meg neki hogy berúgtál és csak vicceltél.
2022. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha kioffol kamuzd azt hogy fogadásból írtál rá piásan. Lehet levágós hogy nem, de kevésbé kínos.
2022. szept. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!