Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok - járnátok ojan pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok - járnátok ojan pasival aki általános suliba 3 - évet ismételt,megbukott....?

Figyelt kérdés
buta?

2023. jan. 21. 13:05
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert 3 év bukás alatt sem tanulta meg hogy írjuk az "olyan" szót helyesen.
2023. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Az én férjem 2x bukott általánosban, 2x középsuliban. 21 évesen érettségizet, majd 30 évesen diplomázott. Mégis sikeres a szakmájában és egy nagyon jó ember.
2023. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem buta, csak egy agyevő bogár éhen halna a koponyájában.🤣🤣
2023. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Én untam magam az iskolába, lusta voltam, szartam rá. 16 éves tanköteles koromig jártam általánosban, akkor végeztem el a 8. osztályt. 1-2 év munka után beíratkoztam esti gimibe és leérettségiztem, azóta van 2 diplomám és 4 nyelven beszélek.
2023. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Csak jól nézzen ki, magas legyen, jóképű. A többi az mindegy.
2023. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak olyannal járnék.
2023. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!