Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitól nagy "elvárás", hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitól nagy "elvárás", hogy kicsit szeretgessen orál után, esetleg csókoljon is meg, ha tudja, hogy ez nekem nagy dolog és nem csinálom akárkinek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen, nem csak időről időre.

Nincs senkim, ebből a szempontból most nem aktuális a kérdés, csak tudom, hogy ezt annyira az alap setting részének szokás tekinteni, hogy nem nagyon fordul meg az emberek fejében, hogy kitüntetett figyelem járna érte. Ezért úgy érzem, nincs jogom ilyenekre kérni a partneremet, meg kicsit eleve az is rosszul érint, ha nem jön neki természetesen. Mert én meg szeretetből szeretnék örömet szerezni neki, az se gond, ha nem viszonozza.

Van értelme ilyen "elvárásoknak", vagy úgysem fog mindig így működni?



2023. jan. 21. 05:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez alap lenne pedig
2023. jan. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
én ölelnélek csókolnálak utána szívesen viszonoznám is az orólt írj ha gondolod
2023. jan. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olelni csokolni szex utan alap kene legyen, nem feltetlenul az oral miatt. Imadok utana osszebujni es ugy lenni meg ameddig lehet. 39f
2023. jan. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez teljesen alap dolognak kellene, hogy számítson. Szex vagy akár csak orális kényeztetés után jól eső dolog ha össze is bújhatsz a másikkal. De ez olyan dolog ami igazából működhet úgyis, hogy te megöleled utána és hogyha olyan kapcsolatban vagytok ahol vannak érzelmek is akkor egy idő után úgyis "a dolog része lesz" mert tudni fogja, hogy te ezt igényled. Még Mármint, ha alapból nem lenne ez neki evidens.
2023. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem illetek össze, de egyébként szereted, próbáld meg kommunikálni az igényeidet. Lehet, hogy valami mentális blokk miatt nem ilyen. Ha hosszú távon nem így szeretnél szeretkezni és megélni az intimitást, akkor váltanod kell.


Alapból az a legjobb, ha valaki ilyen, azzal a legkönnyebb.


Én ilyen vagyok, de ne írj privit. 33/F

2023. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem random srácoknak csinálod, azért kiderül jó eséllyel, hogy milyen egyéniség farka élvez a szádba. Szóval ez tőled is függ. Kicsit kell jobban figyelned erre az ismerkedés elején és nem fog meglepetés érni mégha korábban csalódtál is.
2023. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Ölelés alap, de én pl. nem csókolom szájon a csajt, ha a szájába élveztem, és még spermaszagú, max. egy kis puszit adok. Ha elmegy szájat öblíteni, vagy fogat mosni, akkor utána persze mehet a nyelves csók is.
2023. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy baj, hogy neki ez nem jon magatol. Semmi emberi kozeledes nincs benne. Nem szexmunkas vagy, ha nem a parod, akkor is az intimitas reszenek kellene lennie.
2023. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 Na de ez meg úgy veheti ki magát, hogy te magad undorodsz a saját "cuccodtól", a csajtól mégis elvárod, hogy ne undorodjon, ami azért nem túl fair. Én sose küldeném ki öblögetni a pasit nyalás után, nincs bajom a saját nedveimmel, de még ha lenne is, úgy érezném, jár neki a csók hálából. Máskülönben lenne egy "ilyen állapotban nem kellesz" sugallata a dolognak, kicsit megalázó lenne rá nézve.

Örülök, hogy itt ezek szerint nem csinálnátok gondot belőle, kár, hogy a valóéletben sokan igen. De akkor folytatom a reménykedést.

2023. jan. 22. 03:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán, bármikor csókolózom a lánnyal szopás után is! És én is kinyalom élvezésig viszonzás képen!
2023. jan. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!