Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mennyire elvárás nálatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire elvárás nálatok,hogy a csajotok a feneketel lyukát nyelvvel kényeztesse?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Annyira elvárás, hogy szeretném, ha ilyenre soha nem kerülne sor. Taszít a dolog.
2023. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Én nem várom el, de volt már, hogy a feleségem kinyalta. Engem nagyon izgatott, tudom ,hogy azért csinálta, mert meg is akarta dugni😁 Azt nem nagyon hagytam mert vágott a körme, de volt hogy megmasszírozta a prosztatám! Az is egy élmény! Mondjuk nekem az egész fenekem egy erogén zóna. 42F
2023. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Futó kapcsolatokban semennyire, komoly kapcsolatban viszont rendszeres. Én is szeretem enni a segget és a nőm is.
2023. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Alap. Eddig, talán 1 kivételével az összessel kinyalattam a seggem.
2023. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Mért kell lepontozni, ha leírom a véleményem? Elég szánalmas, kérdező megkérdezte én válaszoltam.
2023. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Akinél ez elvarás, azt en püfölném addig férfiként amif el nem szedul, lanyt oda nem engednék hozzá
2023. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem egy alap de egy jó nagy plusz...
2023. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, te egy igazi kretén vagy, mi közöd másoknak a szexuális szokásaihoz és még agresszióval is reagálsz. Született balfa.sz, foglalkozz a saját életeddel.
2023. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem engedném mert nem vagyok b.zi. Ezt a b.zik szeretik
2023. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem több nő is csinálta. Kellemes volt.
2023. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!