Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Voltatok már findom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Voltatok már findom (financial domination) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla?

2023. jan. 19. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 Ezt izgalmas volt olvasni szub pasiként. Szerintem remek findomina lehettél a leírtak alapján. 37F
2023. febr. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hasonlóban voltam már, de abban valamivel több minden volt, mint a findomban.


Az első anyagilag támogató "kapcsolatom" az lényegében egy társalkodó nő szerű "munka" volt. Akkoriban még nem nagyon voltam tisztában a bdsm vagy a findom fogalmával. Lényegében csak beszélgettünk mindenféle témáról (legtöbbször online, de időnként személyesen is), amiért cserébe ő anyagilag vagy ajándékkal támogatott, ahogy tudott. Nem voltak hatalmas összegek, de nyilván kényelmesebb volt, mint bármilyen más munka. Neki szüksége volt a társaságra és a kedvességre, nekem meg anyagilag jól jött a pénz, a hiúságomnak pedig jól estek a bókok és az imádat. Aztán a pasas konkrétan belémhabarodott és érzelmileg függő és kiszolgáltatottá vált irányomba, ami azt eredményezte, hogy ha nem írtam azonnal vissza vagy eltűntem egy-két napra (mert mellette tanultam és dolgoztam és elfoglalt voltam), akkor olyan szintű dühkitörései voltak és úgy kifordult magából, hogy nem bírtam és nem voltam hajlandó ezt kezelni, ezért megszakítottam vele a kapcsolatot, amit mondanom sem kell, hogy nem volt egyszerű, mert nem akart elengedni. Sokáig kaptam fenyegető emaileket tőle.


A másik affér az bdsm kapcsolat volt. Ekkor ástam bele magam jobban a témába, ami által elkezdett érdekelni ez a világ és, hogy én hol helyezem el magam benne. A szub férfival sokat beszélgettünk ebben a témában, hogy kit mi érdekli/izgatja. Végül eljutottunk egy szeánszig, ahol kipróbáltam magam dominaként, a szeánsz mellé pedig pénzt is kaptam. Nem mondom, hogy egyáltalán nem tetszett a dolog, de úgy éreztem, hogy az a része kevésbé vonz, hogy fizikailag kapcsolódjak a szubbal és alázzam vagy kínozzam. Ami tetszett az egészben az hasonló volt a társalkodó munkához. Egyrészt tetszett, hogy van kivel beszélgetni, ha ahhoz van kedvem (nyilván ezt csak akkor tudom élvezni, ha intelligens az illető), mellette pedig tetszett, hogy imád, bókol, a tenyerén akar hordozni, egy istennőnek tekint, és azt a pénzt, amiért ő megdolgozott, azt nekem adja az én javamra. Ami lényegében olyan, mintha értem dolgozna és én adnám az értelmét a munkájának és a létezésének, ami pénzt én magamra költök és magamba fektetek. Ez azért nagyon izgató volt, nagyon tudtam (volna) élvezni. Azért a "volna" szó, mert ő vele is úgy jártam, hogy igencsak rámkattant, ráadasul ő nagyon szerette volna a femdom (alázás/kínzás, fizikai kiszolgálás) részét is, én pedig nem akartam ilyen közel kerülni hozzá, nem igényeltem. Emellett általában csak ígérgette az adózást és összességében úgy nézett ki a kapcsolatunk, hogy állandóan bdsm témákról akart beszélni (ami lényegében a szexchat kategóriát súrolta), ezzel együtt mindig kilyukadtunk oda, hogy többet szeretne a pénzért "cserébe". Mivel kezdett az agyamra menni és elszívta az energiáimat, ezért megszakítottam a kapcsolatot, aminek következtében (mivel ő sem akart elengedni és ragaszkodott hozzám) olyanokat ígért, hogy neki mégiscsak elég a findom kapcsolat és ő csak adni akar és tőlem nem kér semmit, csakhogy szolgálhasson. Egy esélyt adtam neki, de ugyanoda lyukadtunk ki, hogy állandóan a bdsm volt a téma meg éreztem, hogy többre akar rávenni, így végleg megszakítottam vele a kapcsolatot. Persze néha azóta is bepróbálkozik, hogy adózni akar, pedig évek teltek el. Viszont tudom, hogy úgyis többet akarna.


Szóval összegezve az egészet, engem alapvetően izgat a téma, de nyilván az én szabályaim szerint. Viszont minden ember más és mindenki mást akar és más játékra vagy életstílusra van igénye, ami rendben van, de nem szeretem, ha be akarnak etetni azzal, hogy támogatni akarnak és nem várnak semmit, miközben mindig egyre és egyre többet akarnak belőlem. Egy ilyen kapcsolatot csak tiszta és őszinte kommunikacióval lehet működtetni, ahol kiteríti mindenki a lapjait, viszont ebből a szempontból nem igazán bízom az emberekben és a szub férfiakban. Mást kommunikálnak és ígérnek, mint amit tesznek. Persze biztosan van kivétel, de nincs türelmem kísérletezni, hogy aztán jól leszívja az energiámat, aminek a végére több károm lesz belőle, mint élvezet.

2023. ápr. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

És 28/N.


Ez lemaradt a beszámolóról.

2023. ápr. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Voltam is,vagyok is:)
febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!