Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Voltatok már findom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Voltatok már findom (financial domination) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla?

2023. jan. 19. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Voltam, vagyok. Nincs mesedélután. Te meg abbahagyhatnád már....
2023. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Elárulnátok hogy az milyen kapcsolat?
2023. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

2: A férfi fizet, a nő azt tesz, amit akar. Akár a kártyaadatokat is megosztja a dominával, a lehúzott szerencsétlen sokszor csak arról értesül, hogy sms-t kap a költésekről.

Szeretem a dominanciát, de ez szamomra egészségtelen.

2023. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Köszönöm szépen a választ.
2023. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Azt hittem, nincs szánalmasabb, mint a cuckold, de hát ezek szerint van.
2023. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
#3 arra gerjed a szubmisszív pasi ha anyagilag kihasználják. Kérdező legyen egy rossz feleséged és megkapod majd ugyanezt 😃
2023. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
1-es, szégyelled? Vagy csak unalmas ez a kérdés? Nem árt pedig beszélni róla.
2023. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell folyton idegen szavakat használni? Erre is van egy jól bevált magyar szó: házasság.
2023. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De igazad van kedves utolsó. :D

De ahol a férfi húzza le a nőt, azt hogy hívják?

2023. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemistaként volt pár findom partnerem, jól jött a kiegészítés az ösztöndíjam mellé :)


Nagyon durván sosem csináltam, sosem kértem teljes kontrollt valakinek a pénzügyei felett, minden szolgám szabadon adott. Többnyire pixien szedtem őket össze.


Pár példa:

Voltak fix vacsorapartnereim, egyszerre 3-4, általában negyvenes, egyedülálló, elvált pasik, olyanok, akikkel élvezet volt beszélgetni is. Heti 1-2 alkalommal elvitettem valamelyikükkel vacsorázni magamat, beszélgettünk, társaság voltam.


Volt egy szolgám, akit nagyon szerettem, mert kiemelkedően jó ízlése volt az öltözködésben, tőle ruhákat kaptam mindig, együtt mentünk vásárolni időnként, és mindig voltak javaslatai, hogy mit próbáljak fel, ott állt kint a próbafülke előtt, és véleményezte. Mindig küldtem neki szelfit, mikor egy tőle kapott ruhában mentem randira :P


Meg volt egy késői huszonéves, nagyon kocka, nem túl jól kinéző, kicsit incel, de nagyon jóp kereső pasi, akivel a legmélyebb volt ilyen téren a kapcsolatunk, vele sokat mentem vacsizni, vásárolni, mindig kértem ajándékot szülinapra, karácsonyra, az ujjam köré csavartam kb, őt néha még sajnáltam is, hogy kihasználom, de mindig mondta, hogy igazából ez őt izgatja. Vele tényleg kialakult valami perverz barátságféle is, kicsit közelebb is kerültem hozzá, mint a többiekhez, és igyekeztem jó lenni hozzá, az ajándékait egy idő után mindig szájrapuszival köszöntem meg, és ha valamivel nagyon nagy örömet okozott, nagyon ritkán megkértem, hogy kísérjen haza, és a kapualjamban hozzá bújva nacin keresztül simogatva kivertem neki...


Érdekes szakasza volt az életemnek, de már kinőttem belőle.


28N

2023. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!