Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb élmènyetek szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb élmènyetek szexben?

Figyelt kérdés

Nekem 18 éves baba puncival rendelkező lány volt az. 6 percig döntögettem, majd szétrobbant a farkam. Elengedés utàn élveztem el, de kb mintha ujjàszülettem volna. Remegtek kicsit a làbaim , amikor leszálltam róla. Ilyen barátnőnek lenne jó, kàr higy prosti volt. Illetve nyalni nem lehetett , mert defektes volt. Egyszer valakit durván kapott magàba és belülről sérült lett. Kellemetlen volt az íze. Aztàn volt màsik 18 èves làny akit 40 percig toltam kb, de semmi:). Az meg kiègett saláta punci volt.


31 F


2023. jan. 19. 02:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Kifejezetten prűd családból származom, ahol a szex teljesen tabu téma volt, sosem beszéltem róla szüleimmel, azt a pár esetet kivéve, amikor tömören a lelkemre kötötték, hogy csak a férjemmel, különben ez meg az... Fiatalon (21) házasodtam, így nem volt nehéz betartani, de asszem mégis visszafele sült el, mert kb szexmániás vagyok, és olyanokat élvezek, amiktől ők szívrohamot kapnának :D Az eddigi legjobb élményem is ilyen



Férjemmel kibéreltünk egy kis erdei házikót a semmi közepén egy hétre, hogy kicsit kettesben lehessünk. Egyik reggel csörgött a telefonja, munkából hívták, hogy be kell mennie valami miatt, úgyhogy reggel elment, és elvileg csak este ért volna vissza, később persze kiderült, hogy ez kamu volt... Én kifeküdtem a kertbe a függőágyba olvasni egy könyvet, teljesen belemerültem. Egyszer csak hallom, hogy mintha mögöttem nagyon közel valaki lépkedne, de mire felfogtam és hátranéztem volna, már elkapott hátulról, befogta a számat, meg lefogta a karjaimat, és kirángatott a függőágyból. A magas, nagydarab férfi könnyedén felkapott, 152 centi vagyok, és negyvenpár kiló, fél kézzel tartott hátulról a hónom alatt átnyúlva, és a számat is befogva tartva, miközben én kétségbeesetten kalimpáltam a levegőben a lábaimmal. Szabadon lévő kezével egy percen belül lerángatta-tépte rólam a kis lenge nyári ruhámat és a bugyimat, más nem is volt rajtam. Ekkor ledobott a földre, de csak egy pillanatig, ahogy feltápászkodtam, és menekülni akartam volna, belemarkolt a hajamba, és annál fogva magához húzott, és vadul megcsókolt. Csak itt láttam először az arcát, és fogtam fel, hogy persze a férjem az, de az túl ijesztő volt, ahhoz, hogy hamar megnyugodjak. Azt persze már ezelőtt is tudta, hogy szeretem a durvább szexet, és beszéltünk is arról, hogy esetleg egyszer kipróbálnánk egy ilyesmi játékot, de egyáltalán nem számítottam rá. Csak a hajamnál fogva berángatott a házba, miközben én végig sikítoztam és zokogtam. Odabent letolta a nadrágját, maga elé térdeltetett, és a hajamnál fogva hosszú perceken keresztül

keményen szoptatott, csak néha hagyva egy levegőnyi szünetet. Itt már elkezdtem én is felizgulni a rengeteg adrenalintól, és önkéntelenül is magamhoz nyúltam közben. Amikor már majdnem elment volna, abbahagyta, és hanyatt fekve feldobott a konyhaasztalra. Fél kézzel odaszorított az asztallaphoz, másik kezével pedig vadul ujjazni kezdett, amitől nagyon hamar elmentem, de nem hagyta abba a második orgazmusomig, amihez kb kínzás volt eljutni, mert elmenetel után szuperérzékeny vagyok odalent. Még ziháltam és remegtem az élvezéstől, mikor újra felemelt, és szinte felszegezett a falra, úgy odaszorított, miközben azonnal belém hatolt. Én teljesen a levegőben voltam, mert annyival magasabb nálam, így még intenzívebb érzés volt. Nagyon gyorsan és keményen mozgott bennem, nem tudom, mennyi ideig tarthatott, mire belém élvezett, de nekem itt is volt több kisebb nagyobb orgazmusom, teljesen elvesztettem a külvilágot. Mikor végzett, megfogott, begyömöszölt az üres ruhásszekrénybe, és rám zárta az ajtót. Nem tudom, mennyi ideig lehettem ott vaksötétben, csak folyamatosan újra és újraéltem fejben az elmúlt egy órát, és közben remegtem az izgalomtól, mert tudtam, hogy azért zárt be, mert még nem végzett, és ahogy kinyílik az ajtóm, újra "megerőszakol" majd, ezért folyamatosan finoman simogattam magam, hogy készen álljak rá. Idővel kattant a zár, én szinte megvakultam a hirtelen világosságtól, ő egy mozdulattal a hátam mögé került, rádöntött az asztalra, és szinte azonnal bennem volt. Mivel mindketten rettenetesen túl voltunk már pörögve, ez a második szex csak pár percig tarthatott, míg mindketten elélveztünk.


Aztán persze kedvesen megölelt, és cukin gondoskodón az ölébe vett, hogy biztos minden rendben van-e, én meg közben elképesztően szerelmes voltam belé.


Ez két éve nyáron volt, azóta ennyire jól megkomponált játékkal nem lepett meg, de gyakran mondom neki, hogy csinálhatna valami még extrémebbet egyszer, mert azóta is erről álmodozom... :D


27N

2023. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11es

Ezt a storyt kiírhatnád wattpadra is olyan jó lett.

2023. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
11es! Ha ezt leforgatnák nem kevés nézettsége lenne. A férjed egy állat. Persze jó értelembe.😉
2023. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Mikor kinyaltak mint kobor kutya a majkremes dobozt
2023. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!