Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb élmènyetek szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb élmènyetek szexben?

Figyelt kérdés

Nekem 18 éves baba puncival rendelkező lány volt az. 6 percig döntögettem, majd szétrobbant a farkam. Elengedés utàn élveztem el, de kb mintha ujjàszülettem volna. Remegtek kicsit a làbaim , amikor leszálltam róla. Ilyen barátnőnek lenne jó, kàr higy prosti volt. Illetve nyalni nem lehetett , mert defektes volt. Egyszer valakit durván kapott magàba és belülről sérült lett. Kellemetlen volt az íze. Aztàn volt màsik 18 èves làny akit 40 percig toltam kb, de semmi:). Az meg kiègett saláta punci volt.


31 F


2023. jan. 19. 02:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

16 evesnek en vettem el az anál szuzzeseget 18 vagyok

Hat majdnem megallt a szivem elvezeskor olyan jo volt😅

2023. jan. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
30 évesen volt egy 36 éves 160 centis 45 kilós szőke bombázó csajom. Este nyolctól hatszor élveztem el vele, reggel hatra melóba kellett mennem / ötkor keltem. Vidám nap volt!... Ez volt az egyetlen nálam idősebb nőm, akivel jó volt és talán a legjobb egész életemben.
2023. jan. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező ilyen 2 bites a fenti sztoriival 😅
2023. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Volt már pár olyan orgazmusom, de csak teltebb csajokkal, hogy amikor elmentem szó szerint torkom szakadtából otdítottam. Egészen biztos, hogy az egész lépcsőház hallotta. Nem megjátszottam tényleg ennyire jó volt egyszerűen csak jött magától.
2023. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
bugyimat kukkoló szeme láttára masztiztam és mentem el, miközben úgy tűnt mintha nem is tudnék róla, hogy bámulnak (bokros részen parkban történt)
2023. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
A második barátnőm kb 1 év után bevallotta, hogy nagyon szeretné ha a nyelvemmel a fenekét izgatnám. Jutalomból pedig megengedte, hogy óvatosan berakjam neki.:)
2023. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Kikötözve kiszolgáltatottva lenni.

Kezem lábam lekötve, seggembe plug, puncimban a farok, és a csiklómat szintén egy vibrátorral izgatva.

A végére nedves lett a padló is... ;)

2023. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kiscsaj, akit a térdemre fektettem és elfenekeltem, nagyon felizgultam, utána jött a dugás, akkorát élveztem, mint még soha.
2023. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Amikor az első barátnőm orálisan kielégített... addig még nem volt szex sem.

1 percig ordítotva élveztem, elszédültem, azt hittem meghalok 🤣

2023. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Volt ferjemmel mikor szabadult 3 napig le se szalltam rola

Aztan egy fiatal csavoval regi ismerosom ki se neztem volna belole de ugy lekurt rendesen megszedultem utana

2023. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!