Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb szex élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb szex élményetek mitől volt a legjobb?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Hogy spontán történt , meglepetés szerűen .

Barátnőm kezdeményezett és ez nekem adott még egy pluszt is hozzá .

2023. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Jajah jól mondjam
2023. jan. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy életem szerelmével történt, és orgazmusom is lett. Ebben az élményben mással nem volt részem soha.
2023. jan. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Attol, hogy olyannal tortent akit kivantam es szerelmes voltam bele.
2023. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Attól, hogy az akkori barátnőm volt életem legizgatóbb nője.
2023. jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Legjobb? Szex egy tónál.

Hozzátett a hely szépsége is illetve izgalmasabb volt a lebukás esélye miatt (ami nem volt nagy, de akkor is). Az már csak hab a tortán, hogy még mindig együtt vagyunk a párommal és bármelyik tavaszi vagy nyári napon megismételhetjük. (L)

2023. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
A szerelemtől
2023. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Volt egy párom akivel évekig kerülgettük egymást, a lezárások közben jöttünk össze de volt távolság és nem lehetett utazgatni csak úgy... Mikor végre először találkoztunk jól alakult az ismerkedés, azt előre megbeszéltük hogy nincs kizárva hogy szex is lesz, és lett. Nem ezért volt nagyszerű de azért mert olyan volt a lány mint amilyennek mondta magát és élveztük is nagyon.
2023. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy teljesen egymásra hangolódtunk. Soha előtte nem éreztem ilyet. Semmi más nem volt a fejemben, csak kizárólag rá, ránk, az együttlétünk örömére gondoltam.
2023. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!