Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Majdnem elelveztem masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem elelveztem masszázs közben hogy ez ne történjen meg mondom neki gyorsan bocs de ki kell mennem pisilni. Most ez nagyon ciki volt ?

Figyelt kérdés
Aztán meg visszamentem. A wcben egy pillanat alatt elmentem

2023. jan. 15. 21:49
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
29 ea volt aki kiment közben pisilni? Annyira cikinek érzem a helyzetet főleg azt hogy átlátszó hogy nem pisilni mentem.
2023. jan. 16. 12:01
 32/40 anonim ***** válasza:
85%

Drága :) A dolog megtörtént, ezzel már nem tudsz mit csinálni.


Rég volt szex vagy hasonló, és begerjedtél attól, hogy a srác gyúrta a feneked, vélhetően a belső combodat is közel az intim tájékodhoz. Kimentél a mosdóba és ott elélveztél. Nincs ebben semmi ciki.


Ha hasmenéses lettél volna és odahasmasolsz a kezére, miközben dolgozik, az lett volna kínos.

Hiába 20 éves, elvileg mindketten felnőttek vagytok, szóval tudnotok kellene helyén kezelni a dolgot.


A srác max eldicsekszik a haveroknak, hogy élvezésközelbe masszírozott egy csajt.


De ha hetek/hónapok múlva mész vissza, szerintem emlékezni sem fog, vagy nem is ő lesz ott.


Vagy ha mostanában mennél, ő van ott és emlékszik, talán számít neki annyit a munkája, és nem szeretne akár egy szexuális zaklatási panaszt, és nem fogja felhozni a dolgot.


Szóval felesleges ennyit agonizálni a dolgon...

2023. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Hát majd megyek a kollegajahoz. De mi van ha nekik is elmeselte. Sőt az egyik látta is hogy kimegyek majd visszamegyek
2023. jan. 16. 14:43
 34/40 anonim ***** válasza:
30%
Nyilvánvalóan kitaláció... Gyenge troll vagy. Nők nem így írnak, egy egyedi gondolatod nincs.
2023. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
68%
Azért fura, hogy fenék maszirozástol elélvez valaki főlleg ha még csak nem is különösebben vonzza a masszőr.
2023. jan. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
7%

Azért fontos még :

Nem a fenékmassz.-tól élvezett volna el, hanem valszeg az addig eltelt idő, amikor máshol is masszírozta, pl. nyak-váll-tarkó-gerincmellett-stbstb.

Ezek massz-simogatása minden nőt felizgat, ez tény.

Akkora ügyet csináltok abból, hogy valaki valakinek érzékiséget és orgazmus okoz.

Mit kell ennyit szemérmeskedni.

A kérdezőnek meg javaslom, hogy legközelebb ne játsszon szégyenlőst, hanem élvezzen el nyugodtan. Sokkal nagyobb élmény lesz, utólagos szorongások (lásd ezt a kérdést is) nélkül.

És ettől még nincs bekategorizált kapcsolat, vagy

2023. jan. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 NTBS ***** válasza:
25%
Nem. De nyugodtan elélvezhettél volna.
2023. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
80%
És ha beszeltek erről, mivan? Semmi ciki nincs benne. Nő vagy, előfordul. Másnak meg a farka áll fel masszazson. Szerintem lépj túl ezen es nyugi.
2023. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
65%
nem
2023. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
68%

Én szintén tanultam masszázst,de ilyet sosem tanítottak hogy feneket is masszírozzuk. Masszőrnél is jártam többnél is,de egyik sem masszírozta a fenekem,szóval ebben a sztoriban valami nem oké.

Vagy erotikus masszázson voltál vagy kamu ez a sztori

2023. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!