Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Majdnem elelveztem masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem elelveztem masszázs közben hogy ez ne történjen meg mondom neki gyorsan bocs de ki kell mennem pisilni. Most ez nagyon ciki volt ?

Figyelt kérdés
Aztán meg visszamentem. A wcben egy pillanat alatt elmentem

2023. jan. 15. 21:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem leesett neki. Látszik az emberen, ha fel van izgulva. Szapora légzés, kipirult arc árulkodó.
2023. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
79%
Biztos hogy nem direkt van angyalképe? Legközelebb énekelheted neki a kozmix nótát hogy: angyal te hazudtál én még is mindig várok rád....
2023. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
60%
21 hüvelyváladék is lehet árulkodó jel.
2023. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Amúgy nem jött be a srác gyerekes volt csak ahogy a fenekem masszírozta. Ha szóba hozzá mi lenne ha azt mondanám hogy mivel a fenekem közel van a hugyuti dolgokhoz ezért kellett pisilni ez hihető?
2023. jan. 15. 22:51
 25/40 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogja szóba hozni. Legközelebb kielégülve menj!
2023. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
19%

Érdekes, amit írsz, eszerint a masszázsasztal nyomta a nunidat, ahogyan a masszőr rányomta a popsidat? Hmmm, talán túl dimbes-dombos volt az az asztal... Mindenesetre elképesztően érzékeny vagy, ilyenről még nem is hallottam! Azt már végleg nem értem, hogy minket kérdezel, mit mondj a masszőrnek. A GyK-ra a WC felől jőve írtál, és picit vártál a válaszokra? Vagy azt gondolod, legközelebb visszatér rá, megkérdezi?

Ha nem te meséled el az élményedet, alig hinném el. Még arra is gondolnék, a masszőrt irígylő legény képzeli magát bele a szituba.

2023. jan. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
73%
Hali! Egyetemista koromban gyógymasszőr voltam, főként nőkön dolgoztam. Az, hogy felizgultál, ugyanolyan természetes, mint hogy kicsúszik egy fing. Egy idő után, ha olyan volt egy páciens, akitől megkérdeztem, hogy "Segítsek befejezni?", de ez csak egyszer volt és bár kérte, hogy igen, soha többé nem jött.
2023. jan. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
59%

Nem tartom akkora gondnak a mai világban. Lehet, a pszichédben nem tudod kikapcsolni a testi kontaktus szexuális vetületét. A masszázs nem szex, nem előjáték. Lehet, így tudatosan ezt te is tudod, de érzelmileg nem tudod kezelni ezt. De emiatt ne aggódj; a masszázs modern civilizációbeli szerepe olyan, hogy a szexualitással van egybekötve, nem csoda, ha nem tudod kettéválasztani. 10-ből 9 ember nem képes erre.

Normálisnak nem mondanám, de nem szokatlan, mondanám, hogy akár tipikus is lehet (a normális és a tipikus szó nem ugyanazt jelenti).

Hogy hihető-e a mosdólátogatás, hihető, de szerintem ne akard részletezni...


Szóval ne aggódj...

2023. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ebben semmi ciki, én masszőrként dolgozom, és rendszeresen áll fell a srácok farka.

Pedig annyira nem is nézek ki jól.

Ez nem ciki.

2023. jan. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
21%
Gyenge troll vagy... Nők nem így írnak!
2023. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!