Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert mondott nekem ilyet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondott nekem ilyet a volt szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Mar vege koztunk a szexnek, en fejeztem be. Meg beszelunk neha es beultunk tegnap egy kavera. Mar nem is tudom hogy jott fel de hogy mondta en eleg konzervativ voltam a szexben, erre mondtam h hat oke, bocs ha ez neked tul unalmas volt, ezek utan melyen a szemembe nezett es azt mondta dehogyis, sosem volt unalmas, nagyon jo volt, mindig elvezte.
2023. jan. 12. 07:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Besérülsz azon, hogy megmondja az igazat, majd amikor megpróbál kibékíteni, kicsit árnyalni azt, hogy a földhözragadtságod ellenére is élvezte veled a szexet te megpróbálsz ebbe többet belelátni.


Azért mondta, mert erről beszélgettetek és valószínűleg még együtt voltatok neki lettek volna számodra extrémnek tűnő vágyai, amit nem kapott meg tőled. Ha te szakítottál vele akkor esélyes, hogy amúgy ő ezt még húzta volna, de abba amit mondott én nem látnám bele, hogy bepróbálkozott nálad.

Eleve ezt neked kéne tudni, mert ha bánod a szakítást akkor lehet mondani, hogy rájöttél hogy tévedés volt, aztán akkor kiderül hogy ő mit gondol erről.

2023. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt neki veled, folytatná

Lehetnél kurvásabb az ágyban

Magyarul

2023. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!