Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ha egy szexpartnert be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ha egy szexpartnert be akartok mutatni a haverjaitoknak?

Figyelt kérdés
Nincs koztunk semmi komoly, nem is lesz, senki reszerol. De elkedzte hogy amugy talakozhatnek a haverjaival, ezek szerint dicsekedni akar velem?
2023. jan. 11. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Vagy csak jól éreznéd a baráti közben magadat, inkább barátság extrákkal, mint sima szexkapcsolat.
2023. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha be akar mutatni a barátainak akkor a) vagy a véleményükre kíváncsi (önmgerősítést vár tőlük) vagy b) többet is szeretne tőled mint időnként dugni összejárni.
2023. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha szexpartnerem van, az az én dolgom, és senkinek nem kötöm az orrára hogy amúgy vele szoktam dugni. Valamit akar tőled az biztos.
2023. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve vagyok egy barátság extrákkal kapcsolatban, mind a ketten ismerjük a másik barátait. Mégse vagyunk együtt, vagy nem akarunk többet a másiktól és ennyi, nincs ebben semmi több.
2023. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért a szexpartner, meg a barátság extrákkal egy kicsit más.
2023. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet többest alkar szervezni
2023. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem barátság extrákkalra hajazna. Mert ugye ott van más is, mint szex, míg a szexkapcsolatban nincs
2023. jan. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy itt megismert sugarbabym mert valahogy úgy alakult elvittem a törzshelyemre és ott volt pár ismerős, simán bemutattam mint a párom. Attól mert alkalmi vagy laza a kapcsolat ő is megérdemli a tiszteletet.
2023. jan. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Be akar dobni a közösbe
2023. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!