Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a fiú haverjaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a fiú haverjaitok melyik testrészeiteket foghatja, simogathatja meg, és melyiket nem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem nyúlhat hozzám.
2020. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Mellem, fenekem nem, többit igen.
2020. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, és nem tudom kinek milyen szabálya van erre, de nagyon sok mindentől függ ez, eleve, hogy szingli-e a csaj (vagy az adott fiú), milyen viszonyban vannak, milyen hangulatban van a lány. Nekem például az egyik legjobb barátnőm nem rég szakított és masszívan sokkal "többet enged magából" mint előtte... Nem tudom, hogy hiányzik-e neki az érintés vagy pedig szimpatizál velem
2020. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Én engedem fogdosni a popsimat is.Az még nem baj.
2020. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
A kezem, arcom, hátam, térdem megérintheti. ennyi
2020. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiket a lány barátnőimnek is engedek.

Sose volt ebből probléma, eddig minden fiú barátom érezte hol az a határ. Ez persze a barátság mértékétől is függ. Pl akivel alig hete ismerjük egymást, az sehol ne fogdosson, de akivel majd' öt éve, az kb bárhol (nyilván intim részek, mell, fenék, has az nem).

21/L

2020. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Alkar, kéz, hátközép.
2020. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem sok fiú haverom van, de tényleg személy- és helyzetfüggő. De én azt nem szeretem, amit mondjuk egy bikini eltakar plusz egy olyan 10-20 cm-es sávval rászámolva.
2020. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még sose gondolkodtam ezen, mert senki sem akart olyan helyeken fogdosni.

Az intimebb tájak nyilván kizárva,de szerencsére ezt egyik fiú barátomnak se kellett magyarázni

2020. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Karom. És ennyi. Semmi mást. Esetleg talán a hajam, mert egyik haverom szokta bökdösni a hajam, amikor felkötöm kontyba. De ennyi, ezeken kívül sosem engednék mást!
2020. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!