Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti szoktatok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok arról beszélni a haverjaitokkal, hogy mikor és hogyan veritek ki?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem szoktam erről beszélni.
2022. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha lenne olyan haver, akiben teljes mértékben megbízom, akkor igen, de sajnos a mai világban, nem lájkolod a profilképét, aztán kirakja a közös beszélgetéseket....


De amúgy ebben nincs semmi rossz, régen, amikor még nem volt internet, biztosan megbeszélték ezeket a dolgokat pl katonaságon...

2022. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen haverok igen, akikkel kibeszéljük ki hogy mikor masztizik vagy épp kivel hogy szexel... sőt pár csaj is van, akikkel beszélgetünk ilyesmikről is. Elég nyitott ember vagyok, nem vagyok szégyenlős, és a szex az élet része, miért ne lehetne megbeszélni ezt is.
2022. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erről nem. De olyan volt, hogy a munkatarsam titokban levideozta, hogy a nőjet dugja. Nagyon irigy/ek voltam/voltunk rá mert valami hihetetlen eszmélet nő volt. Később kiderult, hogy csak egy prosti volt és kB egy havi fizetése volt benne, hogy levideozza, plusz a tarifa, hogy beallitsa magát igazi fuckboynak. Nem sokra rá ki is lépett az ember, hogy kiderült. :D
2022. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tinédzser korunkban votl ilyen
2022. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, de nem is lennének kíváncsiak rá, viszont a szex már más téma arról szoktunk beszélni részletesen
2022. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!